1- پایبندی به اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان

مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان، مهم ترین هدفی است که شرکت شیدکو با تولید محصولات استاندارد و باکیفیت آموزشی، سعی در تأمین آن دارد. ما با همکاری مشتریان خود و گرفتن ایده و نظراتشان هر روز کیفیت محصولات و سبد کالایی شیدکو را وسیع‌تر می‌کنیم.

مدیران و متخصصان شرکت شیدکو بر این باور هستند که دسترسی به موفقیت، توسعه پایدار، ثبات، حفظ ارتباط نزدیک و صمیمی با مشتریان، بهبود محصولات و ارتقای جایگاه برند شیدکو، در گروی جلب رضایت، حفظ و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان در استفاده از محصولات این کارخانه است.

گالری تصاویر

در روش های سفارش های مشتری تا مقصد، هزینه های حمل در شرکت شیدکو نیز مطابق با نیاز و توانمندی مشتریان در نظر گرفته شده است. به این مفهوم که برای آن دسته از مشتریان که فاصله آنها تا مرکز فروش، کوتاه تر است و تعداد کمتری محصولات را خریداری کرده اند، وسایل نقلیه سبک تر و وانت ها ارسال می شود. به این ترتیب، هزینه های هنگفت بار برای مشتریان ایجاد نخواهند شد.
برای آن دسته از مشتریان که سفارشات با حجم بالا را ثبت کرده اند، تریلی ها و کامیون های سنگین با ظرفیت استاندارد در نظر گرفته شده است. چیدمان محصولات داخل وسایل نقلیه نیز برای مسافت های طولانی تر به گونه ای است که در طول مسیر، کمتری ضربه و آسیب به آنها وارد شود.

2- برقراری ارتباط با مشتری

دستیابی به اهداف فوق در شرکت شیدکو جز با برقراری ارتباط مستمر و صمیمی با مشتریان، شنیدن صدای آنها و توجه به انتظارات و توقعات آنها میسر نخواهد شد.

توجه به نقطه نظرات مشتریان عزیز و در نظر گرفتن سلیقه های آنها در سرلوحه برنامه های کاری شرکت شیدکو قرار دارند. به این ترتیب می توان مطمئن بود که تولید محصولات باکیفیت و به روز، مطابق با استانداردهای نوین آموزشی به طور مستمر در شرکت شیدکو ادامه خواهد داشت.

3- تلاش در جهت ارتقاء کیفیت آموزش در کشور

مهندسان و متخصصان شرکت شیدکو با عزم و اراده و با استعانت از تلاش و همت خود، بر اساس استانداردهای جهانی، کیفیت محصولات آموزشی را ارتقا داده و گام مهمی در راستای تغییر کیفیت آموزشی از شیوه سنتی به مدرن بر داشته اند. این شرکت با استناد به رویکردهای آموزشی در کشور ایران و با در نظر گرفتن اصل پایبندی به حقوق مشتریان و رعایت مشتری مداری توانسته است برنامه دقیقی برای ارتقای مدیریت کیفیت و بهبود مستمر در شرکت شیدکو را طراحی و اجرا نماید.

گالری تصاویر

این شرکت با استناد به رویکردهای آموزشی در کشور ایران و با در نظر گرفتن اصل پایبندی به حقوق مشتریان و رعایت مشتری مداری توانسته است برنامه دقیقی برای ارتقای مدیریت کیفیت و بهبود مستمر در شرکت شیدکو را طراحی و اجرا نماید.

و کلام آخر

در تمام مراحل، این شرکت بر این هدف استوار است که بتواند سطح رضایتمندی مشتریان خود را به طور مستمر افزایش داده، محصولاتی بهتر تولید نموده و به طور قوی در بازار تجهیزات آموزشی ایرانی، ظاهر شود.

شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو به خود می بالد که در این راه توانسته است تمام تلاش و همت خود را صرف نموده و در صنعت آموزشی کشور افتخارآفرین باشد.

در اینجا به پاره‌ای از رضایت نامه مشتریان اشاره می‌کنیم: