مشاوره و خرید 09129343342

با کارشناسان ما در تماس باشید.

رضایت مشتری در شرکت شیدکو

1- پایبندی به اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان

مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان، مهم ترین هدفی است که شرکت شیدکو با تولید محصولات استاندارد و باکیفیت آموزشی، سعی در تأمین آن دارد. ما با همکاری مشتریان خود و گرفتن ایده و نظراتشان هر روز کیفیت محصولات و سبد کالایی شیدکو را وسیع‌تر می‌کنیم.

مدیران و متخصصان شرکت شیدکو بر این باور هستند که دسترسی به موفقیت، توسعه پایدار، ثبات، حفظ ارتباط نزدیک و صمیمی با مشتریان، بهبود محصولات و ارتقای جایگاه برند شیدکو، در گروی جلب رضایت، حفظ و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان در استفاده از محصولات این کارخانه است.

2- برقراری ارتباط با مشتریان

دستیابی به اهداف فوق در شرکت شیدکو جز با برقراری ارتباط مستمر و صمیمی با مشتریان، شنیدن صدای آنها و توجه به انتظارات و توقعات آنها میسر نخواهد شد.
توجه به نقطه نظرات مشتریان عزیز و در نظر گرفتن سلیقه های آنها در سرلوحه برنامه های کاری شرکت شیدکو قرار دارند. به این ترتیب می توان مطمئن بود که تولید محصولات باکیفیت و به روز، مطابق با استانداردهای نوین آموزشی به طور مستمر در شرکت شیدکو ادامه خواهد داشت.

3- تلاش در جهت ارتقاء کیفیت آموزش در کشور

مهندسان و متخصصان شرکت شیدکو با عزم و اراده و با استعانت از تلاش و همت خود، بر اساس استانداردهای جهانی، کیفیت محصولات آموزشی را ارتقا داده و گام مهمی در راستای تغییر کیفیت آموزشی از شیوه سنتی به مدرن بر داشته اند. این شرکت با استناد به رویکردهای آموزشی در کشور ایران و با در نظر گرفتن اصل پایبندی به حقوق مشتریان و رعایت مشتری مداری توانسته است برنامه دقیقی برای ارتقای مدیریت کیفیت و بهبود مستمر در شرکت شیدکو را طراحی و اجرا نماید.
این شرکت با استناد به رویکردهای آموزشی در کشور ایران و با در نظر گرفتن اصل پایبندی به حقوق مشتریان و رعایت مشتری مداری توانسته است برنامه دقیقی برای ارتقای مدیریت کیفیت و بهبود مستمر در شرکت شیدکو را طراحی و اجرا نماید.

و کلام آخر

در تمام مراحل، این شرکت بر این هدف استوار است که بتواند سطح رضایتمندی مشتریان خود را به طور مستمر افزایش داده، محصولاتی بهتر تولید نموده و به طور قوی در بازار تجهیزات آموزشی ایرانی، ظاهر شود.
شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو به خود می بالد که در این راه توانسته است تمام تلاش و همت خود را صرف نموده و در صنعت آموزشی کشور افتخارآفرین باشد.

در اینجا به پاره ای از رضایت نامه مشتریان اشاره می‌کنیم: