صندلی تاشو شیدکو برای گردش و کمپینگ می تواند همراه سبک مناسبی برای شما باشد، این صندلی با قابلیت تاشو بودن، باعث حمل آسان و اشغال فضای کمتری می شود. راحتی و انعطاف پذیری آن نشستن های طولانی مدت را آسان تر می کند.

صندلی تاشو شیدکو، مناسب برای گردش و طبیعت گردی

اگر شما هم عاشق سفر و طبیعت گردی هستید،. صندلی تاشو شیدکو از پلاستیک فشرده ساخته شده و با وزن کم و قابلیت تاشو بودن به راحتی در وسیله نقلیه شما جا می گیرد. با صندلی تاشو شیدکو شما می توانید بدون نیاز به صندلی های سنگین و جاگیر، بهترین اوقات خود را با خانواده و دوستانتان سپری کنید.

صندلی تاشو شیدکو، مناسب برای گردش و طبیعت گردی

اگر شماهم برای چیدمان داخل منزل و فضاهای خارجی مانند حیاط، باغچه یا باغ، و یا محیط کار خود، به دنبال صندلی با کیفیت بسیار بالا، مقاومت زیاد، و در عین حال ظاهری زیبا هستید، که علاوه بر تمام موارد ذکر شده با قابلیت تاشو بودن فضای کمی از محیط شما را اشغال کند، صندلی چند منظوره تاشو شیدکو، گزینه کاملا مناسبی برای شما خواهد بود. در ادامه با کاربرد های صندلی چند منظوره شیدکو و برتری های آن نسبت به سایرمحصولات مشابه، بیشتر آشنا شوید.

بسیار مقاوم و مستحکم در شرایط جوی مختلف
و قابل شست وشو

بسیار راحت با طراحی استاندارد و ارگونومیک

حمل و نقل آسان

انبارش تعداد زیاد در فضای محدود

یکی از مشکلاتی که همواره در طبیعت گردی وجود دارد، سنگین بودن اسباب و وسایل سفر است. حمل وسایل سنگین در گردش های پیاده ما را زود خسته می کند، حمل آنها در خودرو هم باعث مصرف سوخت بیشتر می شود. در نتیجه گاهی اوقات حتی از بردن وسایل مهمی مانند صندلی هم صرف¬نظر می¬کنیم. صندلی تاشو شیدکو از پلاستیک فشرده ساخته شده که باعث می¬شود به راحتی آن را حمل کرده یا در خودرو جاسازی کنید.

استحکام زیاد صندلی تاشو در نشستن های طولانی مدت، مقاومت زیاد صندلی های تاشو در تابش آفتاب و عدم رنگ پریدگی، عدم زنگ زدگی صندلی در برابر بارش باران و رطوبت و همین طور قابلیت شست وشوی آن در مواقع بروز گرد و خاک، این صندلی را به گزینه خوبی برای استفاده در محیط های باز و اماکن عمومی و باغ تبدیل می کند.

طراحی ارگونومیک و راحت مطابق با استاندارد های جهانی

بدنه و کفی مشبک صندلی تاشو شیدکو به آن خاصیت ارتجاعی داده است. در نتیجه وزن بدن به کفی منتقل می¬شود و ایجاد کمر درد نمی¬کند. زاویه پشتی صندلی متناسب با زاویه مناسب نشستن، یعنی 110 درجه می باشد که به شما کمک می کند برای کار با کامپیوتر، مطالعه، استراحت و غیره از این صندلی استفاده کنید.
مواد منعطف و نرم استفاده شده در کفی و پشتی، شیب 110 درجه پشتی نسبت به کفی، در نظرگرفتن سه خم ملایم پشت کمر، نشیمنگاه و پشت زانو و استحکام کلی سازه صندلی در کنارهم بهترین ترکیب رابرای نشستن افراد فراهم کرده اند و از خستگی و عوارض ناشی از نشستن طولانی مدت جلوگیری می کند. به سبب راحتی بسیارصندلی های تاشو شیدکو این صندلی ها قابلیت استفاده به عنوان صندلی مطالعه را نیز دارند.

صندلی تاشو شیدکو، مستحکم و مقاوم

استحکام بالای بدنه، اتصالات محکم و ساختار مشبک باعث شده تا این صندلی وزن بسیار زیادی را تحمل کند و شما حتی بتوانید روی آن بایستید. کسانی که اضافه وزن دارند و همیشه مشکل پیدا کردن صندلی مناسب دارند می توانند سالها از صندلی تاشو شیدکو استفاده کنند.

بدنه، اتصالات و جنس پایه ها از بهترین مواد موجود در بازار ساخته شده است که باعث شده بهترین کیفیت را در بین رقبا و حتی نمونه های خارجی داشته باشد. تمامی بخش های صندلی از مواد ضد آب تشکیل شده و شما می توانید از این محصول در هوای بارانی یا حتی فضای مرطوب استخر های سرپوشیده استفاده کنید. حتی به راحتی آن را با اسفنج نرم و آب بشویید.

دارای کف و پشت مشبک

کفی و پشت صندلی تاشو شیدکو به صورت مشبک ساخته شده است که باعث می شود به هنگام نشستن عرق نکنید و بتوانید به مدت طولانی و حتی در هوای گرم استراحت کنید. همچنین این ساختار کمک می کند تا وزن شما روی سطح صندلی پخش شده و دچار کمر درد نشوید.

برای ثبت سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نموده، کارشناسان فروش شیدکو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست تماس کارشناسان فروش شیدکو و ارسال سفارش شما

shidcotabiat
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .