مشاوره و خرید 09129343342

گروه صندلی دانشجویی MDF

صندلی دانشجویی MDF شیدکو

یکی دیگر از محصولات کاربردی و به روز آموزشی که در شرکت شیدکو تولید می شود، صندلی دانشجویی MDF است. این محصول با طراحی حرفه ای، زیبا و بسیار شکیل، در نوع خود، بی نظیر است. از صندلی دانشجویی MDF برای کلاس های درس در دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی استفاده می شود. این محصول نیز همانند سایر محصولات شرکت شیدکو بر پایه استانداردهای جهانی و همچنین با استفاده از به روزترین دستگاه ها و فناوری های دنیا تولید شده است.
جمعی از بهترین کارشناسان در واحد تحقیق و توسعه شرکت شیدکو در تلاش هستند که بهترین محصولات را در حوزه تجهیزات آموزشی به مشتریان عزیز ارائه نمایند. صندلی دانشجویی MDF شیدکو نیز با تکیه بر تخصص مهندسان و طراحان مجرب، تولید گشته است. رعایت اصول ارگونومی و استانداردهای آموزشی، دو پارامتر مهم هستند که در طراحی و تولید این صندلی ها به کار گرفته شده اند. صندلی دانشجویی MDF شرکت شیدکو، در انواع تک نفره و چند نفره به صورت کاملاً منحصر به فرد تولید شده است. این محصولات نیز در نوع خود، بی نظیر بوده و تمام اصول ارگونومی و استانداردهای جهانی برای آن به کار رفته است. به دلیل اهمیت این محصول در راحتی و آسایش یادگیری در کلاس های درس، در این مطلب به بررسی مشخصات فنی و ویژگی های صندلی دانشجویی MDF می پردازیم.

صندلی های دانشجویی MDF شیدکو در اندازه های تک نفره، دو نفره و سه نفره تولید و به بازار عرضه شده است.

صندلی mdf سه نفره شیدکو
صندلی mdf دو نفره شیدکو
صندلی mdf تکنفره شیدکو

ویژگی های فیزیکی و مشخصات ظاهری صندلی دانشجویی MDF شیدکو

بررسی ویژگی های فیزیکی و موارد کاربردی صندلی دانشجویی MDF شیدکو از چند منظر انجام می گیرد. در این بررسی ها، اسکلت صندلی، ویژگی های دسته صندلی، طراحی و قالب گیری ویژه در قسمت تکیه گاه و نشیمنگاه، طراحی و ساخت پایه های مقاوم و مستحکم صندلی، نمونه هایی هستند که با رعایت تمام استانداردهای جهانی و اصول ارگونومی برای این محصول اجرا شده اند. در تمامی مراحل طراحی و تولید، کارشناسان متخصص و با تجربه واحد تحقیق و توسعه شرکت، روند و فرآیند تولید را تحت نظر داشته اند تا بهترین محصول، تولید و روانه بازار گردد.

1) دسته صندلی دانشجویی MDF

طراحی دسته متحرک، ضخیم، مقاوم در برابر هر گونه فشار و ضربه (حتی نشستن روی دسته صندلی، یا وارد شدن ضربات شدید به دسته صندلی، تحمل وزن بیش از 150 کیلو گرم) و  از مهم ترین ویژگی های صندلی دانشجویی به شمار می رود.

 

2) طراحی مطابق با اصول و استانداردهای ارگونومی

تمام اصول و قواعد ارگونومی، به ویژه ارگونومی تجهیزات آموزشی در طراحی صندلی MDF دانشجویی در این شرکت به کار گرفته شده است. قالب سازی پیشرفته با نظارت بهترین مهندسان و متخصصان برای تمامی قسمت های این صندلی به کار رفته و آن را تبدیل به یک صندلی ایده آل، زیبا، کاربردی و شکیل نموده است. مجهز کردن کلاس های درس در دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی با صندلی دانشجویی MDF شیدکو، نه تنها آسایش افراد و یادگیری آنها را بهبود می بخشد بلکه پرستیژ محیط آموزشی را نیز دوچندان می نماید. قسمت های کفی، پشتی و نشیمنگاه با هدف تأمین آسایش و راحتی بیشتر افراد در نشستن های طولانی مدت مطابق با اصول ارگونومیک طراحی شده است.

3) سبد صندلی دانشجویی MDF

 • طراحی جایگاه تجهیزات در قسمت زیرین نشیمنگاه با استفاده از میله های ضخیم، متصل شده با جوشکاری CO2 به منظور ایجاد استحکام فوق العاده بالا
 • طراحی زیبا و شکیل
 • دارای ارتفاع مناسب از سطح زمین برای جلوگیری از کثیف شدن لوازم و وسایل افراد

4) مشخصات اسکلت صندلی دانشجویی MDF

 • طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها و صندلی ها
 • طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاه با لوله های زیبا و شکیل، با ضخامت مناسب و اتصال آنها به بدنه پایه جهت مقاوم سازی آنها در برابر هر گونه فشار مخصوص چند نفر
 • طراحی ویژه و مناسب و استاندارد در قسمت حد فاصل میان دو نشیمنگاه در دو صندلی مجاور مخصوص چند نفره
 • قابلیت تحمل فشار ناشی نشستن افراد با وزن های متفاوت (این صندلی به گونه ای طراحی شده است که در برابر تاب خوردن یا انحراف پروفیل ها حتی برای افراد سنگین وزن نیز بسیار مقاوم است.)

 

5) کف و پشت بسیار مستحکم و مقاوم در برابر ضربات و زمین خوردگی

لازم به ذکر است کف و پشتی صندلی دانشجویی MDF بسیار مقاوم و با دوام، طراحی شده است به گونه ای که در برابر ضربه های شدید و یا زمین خوردن، پایداری خود را حفظ نماید. به عنوان یکی از مشتریان شرکت شیدکو، می توانید مطمئن باشید که یک محصول عالی و با دوام را در اختیار دارید به طوری که تا سال های طولانی بدون تغییر شکل یا فرسایش برای شما کار می کند.

کف و پشت مستحکم صندلی mdf شیدکو
کف و پشت مستحکم صندلی mdf شیدکو

6) مشخصات پایه صندلی دانشجویی MDF

 • طراحی صندلی ها با پایه فلزی سنگین (ضخیم)، مستحکم و مقاوم در برابر هر نوع فشار و ضربات و جلوگیری از تنش و فرسایش صندلی ها در استفاده طولانی مدت در طراحی و تولید صندلی دانشجویی MDF شرکت شیدکو، استانداردهای محصول به گونه ای اجرا شده است تا پایه هایی بسیار مستحکم و مقاوم برای آن تعبیه نماید به گونه ای که در برابر هر گونه ضربه بتواند پایداری و ثبات خود را حفظ کند. پایه های این صندلی به مرور زمان هرگز دچار فرسایش یا تغییر شکل نمی شوند. بنابراین می توان با اطمینان خاطر تا طولانی مدت از آن استفاده نمود. پروفیل هایی که در ساخت پایه های فلزی در صندلی دانشجویی MDF به کار رفته اند، ضخیم و بسیار بادوام هستند.
 • دارای پایه های قوی، بسیار محکم و طراحی شده با فناوری های نوین دنیا در قالب سازی پیشرفته
 • طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و افزایش زیبایی ظاهری محصول در مدل های چند نفره
 • طراحی درپوش اختصاصی جهت زیباسازی پایه صندلی ها
 • قابلیت نصب پایه ها بر روی زمین در مدل های 2 و 3 و 4 نفره

برای دانلود کاتالوگ انواع صندلی دانشجویی MDF شیدکو کلیک کنید

7) نشیمنگاه صندلی دانشجویی MDF

 

7-1 طراحی مدل خم قوسی شکل در مرکز نشیمنگاه صندلی با اضافه کردن خم جلویی در پشت زانوها

یکی از بهترین ویژگی های کاربردی و فیزیکی که می توان برای صندلی دانشجویی MDF شیدکو عنوان نمود، طراحی مناسب نشیمنگاه صندلی است. از آنجایی که نشیمنگاه، نقش بسیار مهمی در سلامت بدنی افراد هنگام استفاده از صندلی را دارد، کارشناسان شرکت شیدکو در واحد تحقیق و توسعه همواره سعی نموده اند بهترین طراحی را برای این قسمت ارائه دهند. بخش نشیمنگاه صندلی دانشجویی MDF شیدکو دارای یک خم قوسی شکل است که راحتی و آسایش فرد را در نشستن های طولانی مدت بر روی صندلی فراهم می سازد. همچنین در قسمت جلویی صندلی، زیر زانوها، این خم به خوبی رعایت شده است. از پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی برای ایجاد قوس و خم در MDF به کار رفته در این محصول استفاده شده است. طراحی حرفه ای توانسته است زیبایی ظاهری صندلی دانشجویی MDF را دو چندان نماید. طراحی کف و پشت بسیار ضخیم (18 میلی متر) از دیگر مزیت های صندلی دانشجویی MDF شیدکو به شمار می رود.

7-2 طراحی جایگاه کیف و تجهیزات در زیر هر نشیمنگاه به صورت جادار و با فاصله مناسب از زمین 

یکی از امتیازاتی که برای صندلی دانشجویی MDF در شرکت شیدکو در نظر گرفته شده است، اتصال یک سبد یا جایگاه مخصوص برای قرار دادن وسایل و لوازم افراد در آن قسمت است. دانشجویان به راحتی می توانند کیف و سایر کتاب ها یا جزوات خود را در قسمت سبد صندلی قرار دهند بدون آنکه نگران کثیف شدن یا خاکی شدن وسایل خود باشند. منظم بودن وسایل دانشجویان در کلاس درس یکی از چالش هایی بوده است که تمام دانشجویان با آن مواجه هستند. کارشناسان واحد تحقیق و توسعه در شرکت شیدکو، این نیاز را شناسایی کرده و با مهارت زیاد در برطرف کردن آن تلاش نموده اند. طراحی منحصر به فرد برای سبد صندلی دانشجویی MDF شیدکو، این محصول را در میان صدها محصول رقیب در بازار، متمایز و موفق جلوه داده است. از روش جوشکاری برای اتصال سبد صندلی به اسکلت اصلی استفاده شده که این ویژگی، یک امتیاز بزرگ محسوب می شود؛ چرا که استحکام و دوام بالایی را برای آن فراهم می کند.

7-3 طراحی مدل موج دار (سینوسی شکل) در پشت نشیمنگاه، جهت آسایش تکیه گاه کمر

طراحی بسیار زیبا همراه با رعایت اصول ارگونومی، نه تنها برای قسمت نشیمنگاه صندلی دانشجویی MDF شیدکو به کار رفته است بلکه این ویژگی ها برای قسمت تکیه گاه نیز در نظر گرفته شده است. بهترین طراحی برای تأمین آسایش و راحتی کمر افراد، هنگام تکیه دادن به صندلی در این قسمت اجرا شده است. یک مدل سینویسی شکل، مشابه با قوس ستون مهره های بدن افراد در قسمت تکیه گاه مشاهده می شود. با اطمینان خاطر می توانید در طولانی مدت در کلاس های درس بر روی این صندلی ها بنشینید و از یادگیری دروس لذت ببرید. طراحی صندلی دانشجویی MDF ، مطابق با اصول و استانداردهای ارگونومی جهت آسایش و راحتی افراد در نشستن های طولانی مدت از اهداف تیم تحقیق و توسعه شرکت شیدکو بوده است.

برای دانلود کاتالوگ انواع صندلی دانشجویی MDF تک نفره و چند نفره شیدکو کلیک کنید

8) پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای در تمامی قطعات فلزی صندلی

یکی دیگر از ویژگی های برجسته و ارزشمند که برای صندلی دانشجویی MDFشیدکو عنوان شده است، پوشش دهی پایه صندلی با استفاده از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک است. این رنگ ها از بهترین رنگ های صنعتی در بازار هستند که برای افزایش ثبات و دوام پوشش های فلزی به کار می روند. تمام قطعات فلزی در این محصول با استفاده از این رنگ بادوام، پوشش داده شده اند. این پوشش مقاوم، تمام قسمت های فلزی را در برابر اثرات مخرب و نامطلوب محیطی نظیر خوردگی یا زنگ زدگی – به ویژه در محیط های مرطوب – محافظت می کند.

همین الان برای سفارش این محصول اقدام کنید

preloader