در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

درباره شیدکو؛ مأموریت، باورها، تیم تخصصی و اهداف

کارخانه شیدکو؛ بزرگ ترین و تخصصی ترین تولید کننده تجهیزات آموزشی در کشور

کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو به عنوان یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید کننده تجهیزات آموزشی دانشگاهی و مدرسه ای در کشور توانسته است با تکیه بر دانش تخصصی و بیش از 4 دهه تجربه، بهترین و باکیفیت ترین محصولات را در حوزه تجهیزات و لوازم آموزشی و اداری ویژه دانشگاه ها و مدارس، طراحی و به بازار عرضه نماید.
این شرکت با تولید و عرضه ی طیف گسترده ای از انواع کالاهای آموزشی نظیر تابلوهای آموزشی نوشتاری (تابلو وایت برد – تابلو پایه دار)، مبلمان مدارس، مبلمان دانشگاهی برای کلاس های درس، تجهیزات نوشتاری دانشگاهی و مدارس (ماژیک شیدکو)، تجهیزات کتابخانه ای، تریبون استاد و …، با طرح و مدل های متنوع و زیبا، نیازهای این قشر از جامعه را تأمین نموده است و توانسته تجربه ای لذت بخش از نوآوری و کیفیت را در فرآیند یادگیری برای مصرف کنندگان تداعی کند.
محصولات تجهیزات آموزشی شرکت شیدکو با طرح های نوآور و با کیفیت، مطابق با استانداردهای صنعتی و اصول ارگونومی آموزشی، تجربه لذت بخشی را برای کاربران به وجود می آورد و موجب ارتقای سطح فرآیند یادگیری در کلاس های درس در مدارس و دانشگاه ها می شود. شرکت شیدکو افتخار دارد محصولات و تجهیزات تولیدی خود را به اکثر محیط های آموزشی کشور، مدارس، دانشگاه ها و حتی مؤسسات آموزشی ارائه نماید.
محصولات و تجهیزات آموزشی در کارخانه شیدکو با استفاده از بهترین تیم تخصصی، استانداردهای بین المللی، ماشین آلات پیشرفته و همچنین طرح های خلاقانه، جدید و زیبا، طراحی و تولید شده اند. هم اکنون این شرکت محصولات و خدمت رسانی به دانش آموزان و دانشجویان در مدارس، دانشگاه ها، مراکز اداری، شرکت ها و … را در بیش از 70 مرکز آموزشی ارائه نموده است. شیدکو مفتخر است اعلام کند در طول دوره فعالیت خود توانسته است کیفیت محیط های آموزشی خصوصی و دولتی را توسط محصولات بی رقیب خود، ارتقا داده و بهینه سازی نماید.

تجهیزات آموزشی شیدکو، محصولاتی با پشتوانه 40 سال تجربه و تخصص

کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو با تکیه بر 4 دهه تجربه توانسته است به بزرگ ترین تولید کننده ایرانی در حوزه تجهیزات و کالاهای آموزشی برای دانشگاه ها، مدارس و محیط های آموزشی مبدل گردد. این برند ایرانی هم اکنون به اعتبار ویژه ای نزد مشتریان خود دست پیدا کرده است. این شرکت در میان صدها تولید کننده این لوازم، یک برند فاخر، خوش نام، حرفه ای و کاملاً متخصص در صنعت آموزش کشور است.
مهم ترین ویژگی تمایز میان محصولات آموزشی شیدکو با نمونه های مشابه، ارائه طراحی نوآورانه به همراه کیفیت منحصر به فرد است به گونه ای که فرآیند آموزش و یادگیری در کلاس های درس را بسیار لذت بخش و پویا می سازد.
شیدکو با همت متخصصین حرفه ای خود توانسته است به نمادی از یک برند خوش نام و فاخر ایرانی در صنعت آموزشی کشور مبدل گردد. در شرکت شیدکو، تعدادی از بهترین افراد با قدرت تفکر، تجزیه و تحلیل اطلاعات و همچنین طراحان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا انتظارات محیط های آموزشی و قشر دانشجو و دانش آموز را شناسایی کرده و بتوانند آنها را برطرف نمایند. جلب رضایت تمام اقشاری که به نوعی با آموزش و محیط آموزشی، تدریس و فراگیری علم در ارتباط هستند، یکی از اهداف اصلی کارخانه شیدکو می باشد.

مأموریت ها، چشم انداز، باورها و اعتقاد شیدکو

کارخانه شیدکو به دنبال دسترسی به این هدف اصلی است که با طراحی و ارائه محصولات باکیفیت بتواند استانداردهای آموزشی را از حالت سنتی به سبک مدرن بهبود بخشد. ارتقای سطح آموزشی کشور جزو مأموریت های شرکت شیدکو معرفی شده است. مدیران و متخصصان شرکت شیدکو بر این باور هستند که ارتقای کیفیت تدریس و محیط های آموزشی و تغییر سبک از حالت سنتی به مدرن، جز با استفاده از تجهیزات آموزشی استاندارد میسر نخواهد بود. این شرکت معتقد است که این عوامل به درک بهتر و سریع تر مطالب آموزشی کمک شایانی می نماید و از طرفی دیگر، تأثیرگذاری مطالب آموزشی بر ذهن فراگیران را دوچندان می کند.
چنانچه در محیط های آموزشی از تجهیزاتی استفاده شود که مطابق با استانداردهای آموزشی تولید شده اند، دانشجویان و دانش آموزان می توانند بدون احساس خستگی با شوق و اشتیاق بیشتر به کسب و علم و دانش بپردازند. مجموعه این عوامل موجب می گردد انگیزه دانش آموزان و دانشجویان برای تحصیل، بیشتر شود و هرچه بیشتر و بهتر برای کسب علم آموزی و دسترسی به مدارج و سطوح بالاتر علمی در کشور تلاش نمایند. لذا بر اساس همین باور و مأموریت ها، شرکت شیدکو با همکاری شما عزیزان، فضاهای آموزشی بهینه سازی شده و استاندارد را فراهم می سازد. این شرکت امیدوار است بتواند به بهترین نحو از آموزش ها و تعاملات علمی و تجربی در کشور، حمایت کند.

مأموریت ها، چشم انداز، باورها و اعتقاد شیدکو

شرکت شیدکو در راستای پایبندی به اصول بهینه سازی و بهبود مستمر محصولات تولیدی خود، یک تیم حرفه ای و متخصص را در واحد تحقیق و توسعه (Research and Development) کارخانه گرد یکدیگر جمع کرده تا با همکاری و مشاوره آن‌ها بتوانند بهترین طرح ها و محصولات را ارائه دهند. در این واحد، مهندسانی ایرانی در رشته های تخصصی مهندسی مکانیک، طراحی جامدات، رایانه (سخت افزار – نرم افزار)، مهندس الکترونیک، برنامه ریز سیستم، مهندسان قالب سازی، طراحی سه بعدی، نقشه کشی صنعتی، راه اندازی خط تولید و …، مشغول به فعالیت هستند. تمرکز این تیم در واحد تحقیق و توسعه، رشد کیفیت و طراحی نوآورانه محصولات است.

بهبود مستمر در کارخانه شیدکو برای چه مواردی اجرا می گردد؟

با تکیه بر اصل رضایتمندی مشتریان از محصولات آموزشی شرکت شیدکو، این مجموعه همواره در تلاش بوده است که فرآیندهایی را که منجر به تولید محصول نهایی می شود، اصلاح نموده و ارتقا دهد. این شرکت، تجهیزات آموزشی و محصولات خود را با استفاده از به روزترین تجهیزات و ماشین آلات، در سطوح استانداردهای بین المللی تولید می نماید. همچنین مدیران این شرکت همواره به دنبال به روز کردن سیستم ها و تکنولوژی ساخت محصولات جدیدتر با مدرن ترین دستگاه ها است.
فرآیند بهبود مستمر در کارخانه شیدکو از دو منظر مورد توجه قرار دارد:

1) بهبود مستمر در تولید و تکنولوژی ساخت ماشین آلات مربوطه و ارتقاء آنها

شرکت مشتری مدار شیدکو همواره می کوشد تا با استفاده از به روز ترین تکنولوژی و مدرن ترین ماشین آلات فرایندهایی که منجر به تولید محصول نهایی می شوند را بهبود بخشیده و آن ها را اصلاح نماید تا بتواند رضایت حداکثری مشتریان را بدست آورد. فرآیند بهبود مستمر در تولید محصول در کارخانه شیدکو از سه دیدگاه مورد توجه قرار دارد: بهبود مستمر در تولید محصولات – بهبود مستمر در تکنولوژی ساخت محصولات – بهبود مستمر در ارتقای ماشین آلات

2) بهبود مستمر در طراحی و نوآوری محصولات نهایی

رویه بهبود مستمر در طراحی و نوآوری محصولات در شرکت شیدکو، نشات گرفته از تفکر سیستماتیک، هماهنگ و یکپارچه دنبال می شود. رویکردها و برنامه های مدیریتی در این شرکت به گونه ای تدوین شده اند که به طور قوی، ارتقای تمامی فرآیندها را با به کارگیری دانش و تجربه داخلی در کنار دانش، تجربه و پیشنهادات مشتریان عزیز، دنبال نمایند. تمامی این اهداف تحت عنوان طراحی و تولید محصولات با کیفیت، شیک، زیبا و به روز، همراه با کیفیت عالی، معرفی می شوند. نوآوری در طراحی محصولات، مهم ترین ویژگی است که در این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

درباره تیم تخصصی و حرفه ای شرکت شیدکو

تیم حرفه ای و تخصصی که در مجموعه شرکت شیدکو در حال فعالیت هستند از برترین متخصصان و مهندسان انتخاب شده اند. این افراد در حقیقت، سرلوحه منابع انسانی سازمان هستند. کارخانه شیدکو برای تحقق بخشیدن به اهداف مهمی همچون “ارتقای کیفیت آموزش در کشور”، بیشتر از 200 نفر از نیروهای جوان، باانگیزه، پر انرژی، خودانگیخته، خلاق، مسئولیت پذیر و متعهد به وظایف خود را گرد هم آورده است تا با همکاری یکدیگر بتوانند اهداف کلی و خُرد شرکت شیدکو را برآورده سازند.
نیروهای متخصص و مهندسانی که به آینده خود می اندیشند، برنامه ریزی منسجمی دارند و همچنین منظم، با اخلاق، کوشا، با استعداد، پویا و شاد هستند، به منزله اهرم های موفقیت برای این شرکت قلمداد می شوند. این تیم حرفه ای در تمامی بخش ها با انرژی و تلاش فراوان، کل مجموعه را یاری می رسانند تا شرکت شیدکو بتواند وظیفه سنگین و خطیر خود را در راستای ارتقای کیفیت محیط های آموزشی و بهبود استاندارد های آموزشی به خوبی به انجام برساند.

جوایز و افتخارات شیدکو

درباره شیدکو

شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو، یک مجموعه تولیدی – صنعتی ایرانی است که در حوزه طراحی و تولید تجهیزات آموزشی برای کلاس های درس و مراکز اداری فعالیت می کند. این شرکت با به کارگیری کادر مجرب و متخصص، حرفه ای و مسئولیت پذیر، در طول 4 دهه فعالیت خود توانسته است استانداردهای آموزشی ایران را در سطح استانداردهای آموزشی جهانی، ارتقا دهد. تمام اهداف مدیران شرکت شیدکو بر این قرار دارد که بتوانند استانداردهای آموزش جهانی را در محیط های آموزشی ایران اجرا نموده و فرآیند یادگیری – یاددهی را لذت بخش تر سازند. بر همین اساس، رسالت ها و مأموریت های شرکت شیدکو بر چند اصل، استوار است.

درباره شیدکو

شرکت شیدکو با سرلوحه قراردادن شعار سازمانی خود یعنی استمرار کیفیت عالی، طراحی کارآمد، در کنار قیمت مناسب با تلاش بی وقفه همواره در جهت کسب رضایتمندی اساتید محترم و معلمان عزیز، دانشجویان و دانش آموزان و کلیه عزیزانی که به نوعی با آموزش و تعلیم و محیط های آموزشی در ارتباط هستند، می کوشد و در همین راستا، محصولاتی را طراحی و تولید نموده که در نوع خود، بی نظیر هستند.

ماموریت سازمانی شیدکو

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، شرکت شیدکو همواره تلاش می کند که ماموریت سازمانی خود را به نحو احسن انجام داده تا بتواند کیفیت آموزشی داخل کشور را به سمت استاندارد های آموزش جهانی برساند. شرکت شیدکو همواره به این می اندیشد که فراتر از حد دیدگاه و انتظار مشتریان و مصرف کنندگان عزیزش عمل نماید. (Exceed your vision )

ارزش های شیدکو

شرکت شیدکو، مجموعه ای است که تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند استانداردهای آموزشی را در تجهیزات خود به نحو مطلوب اجرا نماید. این شرکت و تمام فعالیت های آن، به روز بوده و با تکیه بر تجربه 40 ساله خود توانسته است سهم بسزایی در تجهیز کردن محیط های آموزشی داشته باشد. در این شرکت، اعتقاد و باورهای رو به رشد برای تمام افراد وجود دارد؛ شایسته سالاری و توجه به رشد و ارتقای فردی و تیمی، موارد بسیار مهمی هستند که مدیران شیدکو برای آن برنامه ریزی های دقیقی را انجام داده اند.
این مجموعه سعی دارد رضایت مشتریان عزیز ایرانی را در کشور ایران جلب نماید. از طرف دیگر، تمام تلاش این شرکت این است که با محصولات استاندارد و با کیفیت بتواند در بازارهای جهانی نیز به قله موفقیت دست یابد. بر همین مبنا، این شرکت، یک سری ارزش ها را برای خود معین نموده است که بر همان اساس عمل می کند.

برای دانلود کاتالوگ انواع محصولات شیدکو بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مهم ترین ارزش های سازمانی شرکت شیدکو

1- حضور فعال در صنعت تجهیزات آموزشی کشور و ایفای نقش اساسی در پیشبرد و تحقق اهداف نظام آموزشی کشور
2- طراحی و تولید کارآمد‌ترین تجهیزات آموزشی متناسب با نیاز مراکز آموزشی و اداری کشور
3- استفاده از فناوری های نوین و روش های پیشرفته در فرآیند تولید تجهیزات آموزشی
4- تأکید بر خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری مستمر در کلیۀ فرآیندهای عملیاتی شرکت و تشویق کارکنان برای تلاش در تمام حوزه ها
5- استقرار و ارتقای مستمر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM مایکروسافت در واحد فروش و واحد خدمات پس از فروش، به منظور تأمین حداكثر رضایت مندی مشتریان
6- افزایش سطح رضایت مندی همه مصرف کنندگان، کارمندان و سهامداران
7- توجه ویژه به کارکنان و نیروهای انسانی شرکت به عنوان سرمایه های اصلی در موفقیت سازمان و حفظ كرامت و تأمين رضايت آنان
8- ارائه محصولات شیدکو با رعايت دو اصل کیفیت و نوآوری
9- ارتقای برنامه های مديريتی و تخصصی در حین اجرای کار و نظارت بر نحوه انجام امور
10- توسعه منابع انسانی، جذب نیروهای متخصص و كارآمد و آموزش كاركنان و توجه به نوآوری و خلاقیت فردی نیروهای سازمان
11- ارائه محصولاتی فراتر از حد انتظار مشتریان عزیز
12- ایجاد تجربه ای لذت بخش از نوآوری و کیفیت در فرآیند یادگیری
13- تولید محصولی بی نقص و بادوام و با طراحی راحت و زیبا برای تمام محیط های آموزشی در سراسر کشور

درباره تیم تخصصی و حرفه ای شرکت شیدکو

برنامه ریزی های دقیق که برای بارگیری و حمل و نقل محصولات شرکت شیدکو انجام شده است موجب گشته تمام فرآیندهای بارگیری محصولات به نحو احسن انجام گیرد؛ به این صورت، کمترین ضربه و حداقل فشار به محصولات بارگیری شده وارد می شود.
شرکت شیدکو به منظور مکانیزه کردن و افزایش بهره وری فرآیند بارگیری، تجهیزات انبارداری و بارگیری کالا را به طور کامل فرآهم کرده است. تمام سفارشات مشتریان با استفاده از تجهیزات لیفتراک، بالابرها و جک پالت، با دقت و ظرافت ویژه از انبارها به داخل وسایل نقلیه، بارگیری می شوند. این ماشین آلات، مراحل بارگیری محصولات را از انبار کارخانه به کامیون ها و وانت ها ساده تر ساخته اند.

برای دانلود کاتالوگ انواع محصولات شیدکو بر روی دکمه زیر کلیک کنید