در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

درباره مدیــر عامـــل شرکـــت شیدکـــو

AmirHossein Shams

مهندس امیرحسین شمس

” من امیر حسین شمس، مدیرعامل شرکت شیدکو با افتخار اعلام می دارم که دوستی و برادری خانواده شیدکو، نتیجه همکاری و ایستادگی تمامی پرسنل سخت کوش، فعال، پرتلاش و وظیفه شناس در شرایط سخت و دشوار است. این شرایط همکاری در صنعت تجهیزات آموزشی کشور به طور شگفت آوری، مثال‌ زدنی است.

من به عنوان یکی از اعضای تیم سخت کوش شرکت شیدکو باور دارم که همدلی و همراهی تک تک پرسنل شرکت، عامل ارتقاء و موفقیت سازمان بوده و مهمترین سرمایه شرکت در فرازها و فرودهای پیشِ روی شرکت شیدکو محسوب می شود. هماهنگی و برنامه ریزی در فرآیندهای مختلف شرکت شیدکو با همکاری تک تک پرسنل به نحو احسن اجرا می شود.” تیم شیدکو همیشه تلاش و همت خود را در جهت شناخت هر چه بیشتر و بهتر از خود و همچنین در راستای شناسایی دقیق نیاز مشتریان به کار گرفته اند. تک تک تیم‌های کاری در شرکت شیدکو همواره از نقاط ضعف خود غافل نبوده و نیست.

در همین راستا، تمام اعضای مجموعه به طور مداوم در تلاش و تکاپو در جهت برطرف کردن نقاط ضعف و چالش های موجود در برنامه های سازمان بوده اند و در آینده نیز به همین ترتیب عمل خواهند نمود. تیم کاری در شرکت شیدکو همواره به دنبال افزایش سطح مهارت‌ های فردی و گروهی خود است و تمامی این فعالیت ها تحت نظارت تیزبینانه و هوشمندانه مدیر عامل شرکت شیدکو، دقیق و کامل انجام می شوند.

آشنایی با ویژگی‌های مدیران شرکت شیدکو

امروزه اهمیت خدمات پس از فروش محصولات بر کسی پوشیده نیست. اگر ارائه خدمات پس از فروش به درستی انجام گیرد، جلب رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت. در یک شرکت، انجام اولین فروش بر عهده تیم فروش است اما وظیفه پیگیری فروش برای محصولات بعدی و همچنین جلب مشتریان بیشتر، بر عهده تیم خدمات پس از فروش خواهد بود. فعالیت ها و تلاش تیم واحد خدمات پس از فروش بر این اساس استوار است که مشتریان را همواره راضی نگه دارند.

پس از آنکه محصول یا محصولات توسط تیم فروش برای مشتری ارسال می شود، واحد خدمات پس از فروش این وظیفه را برعهده دارد که مشتری را از نظر مشخصات فنی دستگاه آگاه ساخته و اطلاع رسانی های لازم در مورد نصب و راه اندازی محصول را برای او انجام دهد. این واحد به صورت تخصصی در شرکت شیدکو، فرآیند خرید را پیگیری می کند، نیازها را شناسایی کرده و در صدد رفع مشکلات موجود بر می آید.
یکی دیگر از وظایف مهم تیم تخصصی خدمات پس از فروش در شرکت شیدکو، آموزش و مشاوره تخصصی برای کسب رضایت مشتریان است. خدمات پس از فروش، نظرات و پیشنهادات مشتریان را جمع آوری می کند و از آنها در راستای بهبود وضعیت شرکت و ارتقاء کیفیت محصولات استفاده می نماید. به عبارت کلی، تیم خدمات پس از فروش همواره در دسترس مشتریان قرار دارد.

تمامی مدیران شرکت شیدکو در کلیه بخش ها علاقه مند به خلق، برنامه ریزی، پیاده سازی و یکپارچه سازی مسیرهای راهبردی سازمان هستند و در همین راستا تمام تلاش و مهارت های خود را به کار می گیرند. آقای امیر حسین شمس به عنوان مدیر عامل شرکت شیدکو، فعالیت همه مدیران در بخش‌های مختلف را تحت نظارت دارد و با افتخار، اعلام می دارد که تمامی افراد و مدیران از حرفه‌ای ترین و متخصص ترین نیروهای کاری، انتخاب شده‌اند. به کارگیری مجموعه‌ای از افراد حرفه ای، پیشرفت و موفقیت شرکت شیدکو را سبب شده است.

مدیران شرکت شیدکو نسبت به محیط رقابتی داخلی و خارجی، کاملاً واقف هستند و در همین راستا، همیشه در حال شناسایی و یافتن فرصت ‌های توسعه برای شرکت، شناسایی مشتریان، بازار هدف و تجزیه تحلیل آن ها هستند.

به علاوه، مدیران شرکت شیدکو با توسعه تکنولوژی های جدید در تولید و به کارگیری صنایع مدرن و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در طراحی و تولید محصول، همواره بر این هدف استوار بوده اند که بتوانند محصولاتی در خور و شایسته برای مشتریان، روانه بازار کنند؛ به گونه ‌ای که حفظ رضایت مشتری را در طولانی مدت، موجب گردد.

گالری تصاویر

رسالت ها و خطی مشی اساســی شیدکــو

. صداقت در کلام و رفتار برای تک تک کارکنان شرکت شیدکو جزو اصل تایید شده در منشور اخلاقی این شرکت قرار گرفته است.

. دو اصل صداقت و شفاف سازی، علاوه بر اهداف سازمانی، جزو معیارهای اصلی شخصیتی، اخلاقی و خصوصیات رفتاری تک تک نیروهای شرکت شیدکو به شمار می رود.

. در شرکت شیدکو، تعریف مشخصی از واژه “موفقیت” برای تک تک پرسنل مشخص شده است. در این شرکت، تمامی فرآیندها، برنامه ها و دستورات به طور کامل و مشخص و کاملاً شفاف به تمام پرسنل منتقل می شود.

. در شرکت شیدکو، برنامه ‌ریزی ‌ها به گونه‌ای انجام شده است که کلیه مسیرها، راهکارهای موفقیت، چالش های موجود و حتی برنامه‌ ریزی‌ های آینده در کوتاه مدت و بلند مدت به طور کاملاً واضح و شفاف به تک تک پرسنل ابلاغ می شوند.

رسالت و خط مشی در مورد مشتریان

شیدکو در مورد تعهدش اهل اقدام و عمل است. یکی از مزایایی که اصل شفافیت محوری در شرکت شیدکو برای پرسنل فراهم کرده است، گوشزد کردن نقاط قوت و ضعف هر یک از کارکنان به آنها است، به صورتی که اصل شفافیت محوری رعایت شده و در محیطی کاملاً دوستانه و صمیمانه به صورت عملی اجرا گردد.

به این ترتیب، پرسنل می‌توانند به راحتی و بدون دلخوری توانایی‌های خود را مطابق با اهداف و برنامه‌ها تغییر دهند و از آن در جهت پیشرفت شغلی، فردی و اهداف شرکت استفاده نمایند. مجموعه این عوامل، موجب بروزرسانی تک تک پرسنل و همچنین برنامه های شرکت شیدکو در تمام قسمت ها خواهد بود.

در سازمانی که تمام برنامه‌ ها و رفتارهای فردی و سازمانی شفاف و واضح هستند و افراد ظرفیت شنیدن نقاط ضعف و قوت خود را دارند، افراد می توانند در جهت رشد و توسعه شرکت تلاش کنند. به جرأت می توان گفت این سازمان یک سازمان قوی و پیشرونده خواهد بود که در آینده، موفقیت های بزرگ و حتمی در انتظار او است.

شفافیت سازی در شرکت شیدکو، یک اصل مهم تلقی شده است.

آقای امیر حسین شمس، مدیر عامل شرکت شیدکو بیان می‌ کند، شرکت شیدکو اهل اقدام و عمل است. تیم شیدکو، یک سیستم عملگرا است و در محیطی که بسیاری از سازمان ها و شرکت ها صرفاً به حرف زدن بسنده می کنند و یا متاسفانه به دروغ و یا کاملاً غیر واقع بینانه، قدرت توانایی و عملکرد خود را چند برابر بزرگتر نمایش می‌دهند، شرکت شیدکو همواره سعی نموده است مهارت ها، قدرت و توانایی های اجرایی و عملی خود را کاملا، واضح و واقعی با مشتریان در میان بگذارد.

همچنین تک تک پرسنل شرکت شیدکو موظف هستند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را کاملاً شفاف و به صورت کاملاً واقعی، معرفی کنند. شیدکو با رعایت اصل واقع‌ بینی برای خود و همه کارمندان و پرسنل توانسته است در پروژه‌های خود، همه برنامه ‌های پیشِ‌ رو را به طور واضح برای مشتری مشخص کرده و با زمانبندی برنامه های اجرای شده قاطعانه به قولش عمل نماید.

تمامی پرسنل شیدکو، اصل شفافیت محوری را سرلوحه کار خود قرار داده و همگی اهل عمل کردن هستند. مجموعه افرادی که در این شرکت فعالیت می کنند به جای اینکه صحبت‌ های بزرگ بینانه و غیر واقعی به خصوص در تبلیغات خود بیان نمایند، تمام تلاش خود را برای معرفی اهداف واقعی، قابل اجرا و منطقی به کار می گیرند. شرکت شیدکو اهل عمل کردن است و نه صرفاً حرف زدن !!!

**اگر شرکت شیدکو اعلام کند که برنامه یا پروژه ای را انجام می دهد، حتماً آن را انجام خواهد داد! این جمله به مفهوم رعایت اصل شفاف ‌سازی در سازمان است. **

گالری تصاویر