در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

راهنمای انتخاب صندلی دسته دار برای آموزشگاه

فهرست مطالب

کاربرد انواع صندلی محصلی و آموزشی

صندلی‌ دسته دار در آموزشگاه‌ها‌ی عالی آزاد، آموزشگاه‌ها‌ی فنی و حرفه‌ای، و همچنین آموزشگاه‌ها‌ی زبان‌ها‌ی خارجی، کامپیوتر، حسابداری و موسیقی تجهیزی ضروری به شمار می‌آیند. این صندلی‌ها به دلیل داشتن دسته متصل به صندلی که به‌عنوان میز استفاده ‌می‌شود، به این نام شناخته می‌شوند. میز متصل به صندلی باعث راحتی استفاده و قراردادن کتاب و دفتر بر روی آن شده و همچنین به‌عنوان تکیه‌گاهی برای قراردادن دست دانش آموزان و هنرجویان استفاده می‌شود.

صندلی آموزشگاه

در آموزشگاه‌ها و کلیه مراکز آموزشی، انتخاب صندلی مناسب برای دانش‌آموزان و اساتید بسیار حائز اهمیت است. صندلی‌های دسته‌دار، با وجود ویژگی‌ها و امکانات منحصربه‌فرد خود، به‌عنوان تجهیزی برای راحتی کاربران طراحی شده‌اند. در این مقاله، به بررسی نکات و فاکتورهای مهمی که باید در هنگام انتخاب صندلی محصلی برای آموزشگاه مدنظر داشته باشیم، می‌پردازیم. پس از آن راهنمای انتخاب صندلی دسته دار را بررسی کرده و با نحوه خرید بهترین صندلی دسته دار آشنا خواهیم شد.

نکات مهم در انتخاب صندلی دسته‌دار برای آموزشگاه

• راحتی و ارگونومی
مهم‌ترین ویژگی که در انتخاب صندلی دسته‌دار باید به آن اشاره شود، راحتی صندلی برای استفاده است. اگر صندلی مطابق با اصول ارگونو‌می و از متریال باکیفیت تولید شده باشد، می‌تواند راحتی را برای کاربران در ساعت‌های سپری شده در کلاس فراهم کند. صندلی مناسب می‌تواند تجربه آموزش در آموزشگاه‌ها را به لذت تبدیل کند و باعث جذب متقاضیان بیشتر برای آن حیطه آموزشی شود.
• ارتفاع مناسب
در تولید صندلی دسته‌دار رنج ارتفاع مناسبی برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده است. به‌عنوان ‌مثال اگر در آموزشگاه‌ها رشته خاصی را به کودکان آموزش می‌دهید باید در نظر داشته باشید که صندلی با ارتفاع مناسب برای رنج سنی آنها را تهیه کنید. اما در حالت نرمال صندلی‌ها‌ی دسته‌دار با ارتفاع مناسبی طراحی و ساخته می‌شوند که راحتی را برای کاربران فراهم می‌کند.
• خرید صندلی از برند معتبر
یکی از دلایلی که همیشه خرید تجهیزات آموزشی از برندهای شناخته شده و معتبر توصیه می‌شود، استفاده کارخانه‎جات معتبر از متریال دست‌اول است که باعث می‌شود در نهایت محصولی مطابق با استانداردها با بالاترین کیفیت تولید شود. دوام و ماندگاری بالای صندلی دسته‌دار و مقاومت آنها در برابر ضربه و فشار نیز ارتباط مستقیم با برند معتبر صندلی دارد.

راهنمای گام‌به‌گام انتخاب صندلی دسته دار

1 – انتخاب نوع صندلی دسته‌دار

برای انتخاب صندلی دسته دار در مرحله اول باید مشخص کنید که چه نوع صندلی دسته داری نیاز دارید. آیا صندلی دسته دار چرخشی و قابل تنظیم می‌خواهید و یا صندلی دسته دار ثابت برایتان کاربرد دارد؟ به دلیل یکسان‌سازی فضاهای آموزشی توصیه می‌شود از صندلی‌ها‌ی دسته دار ثابت استفاده شود که میز متصل شده به آن به‌راحتی باز و بسته می‌شود و ثبات آنها برای محیط‌های آموزشی بهتر است.

2- جنس صندلی

برخی از مدیران آموزشگاه‌ها ترجیح می‌دهند مانند گذشته از صندلی‌ها‌ی MDF استفاده کنند. صندلی‌های MDF جدید کارایی زیادی دارند؛ اما با هر شیوه‌ای که طراحی شوند، در نهایت به دلیل سفت و محکم‌بودن باعث خستگی کاربر می‌شوند؛ بنابراین بهتر است از صندلی‌ها‌ی دسته دار جایگزین مانند صندلی‌ها‌ی فایبرگلاس دسته دار و یا صندلی رویال شیدکو استفاده شود که ضمن نرم و انعطاف‌پذیر بودن بسیار بادوام هستند.

3- ایمنی در استفاده از صندلی دسته‌دار

آیتم دیگری که در هنگام انتخاب صندلی دار باید در نظر گرفت، انتخاب صندلی با پشتیبانی مناسب و اسکلت فلزی مقاوم است. این صندلی باید با استفاده از مواد باکیفیت تولید شده باشد و ثبات و عدم لغزش صندلی را تضمین کند. صندلی بادوام تحمل وزن افراد سنگین‌وزن در آموزشگاه‌ها را نیز به‌راحتی دارد و دچار خمش یا دفرمه شدن نخواهد شد.

4- نگهداری و تعمیرات

هنگام انتخاب و خرید صندلی دسته دار، توجه به عوامل مربوط به نگهداری و تعمیر آن بسیار مهم است. به‌عنوان‌مثال، اگر صندلی از پلاستیک یا فایبرگلاس ساخته شده باشد، مهم است که از کیفیت بالای رنگ آن اطمینان حاصل کنید تا از آسیب‌ها‌ی ناشی از قرارگرفتن در معرض نور خورشید یا فضای رو باز و بیرونی جلوگیری شود. همچنین بررسی اینکه آیا صندلی قابل شستشو است یا خیر ضروری است. جنس کفی و تکیه‌گاه صندلی هم باید محکم باشد تا با ضربه‌های ناشی از تحمل وزن افراد و یا شیطنت‌های دانش‌آموزان در آموزشگاه‌ها دچار ترک و شکستگی نشود. علاوه بر این، ارزیابی اینکه آیا قطعات و اتصالات صندلی در صورت هر گونه آسیب به‌راحتی قابل‌تعویض یا تعمیر هستند نیز بسیار مهم است.

5- درنظرگرفتن بودجه

گام آخر برای انتخاب صندلی دسته دار، تعداد صندلی و بودجه در نظر گرفته شده برای آن تعداد صندلی است. چقدر می‌خواهید برای خرید صندلی دسته دار هزینه کنید؟ به دنبال محصولی بادوام و باکیفیت هستید که ماندگاری بالایی برایتان داشته باشد و یا قصد خرید صندلی ارزان‌قیمت را دارید که بعد از چند سال مجبور به تعویض آنها شوید؟

نتیجه‌گیری:

انتخاب صحیح صندلی دسته‌دار برای آموزشگاه از اهمیت بسیاری برخوردار است. درنظرگرفتن نکات و فاکتورهای مهم مانند راحتی، ارگونومی، ایمنی و کیفیت در انتخاب صندلی می‌تواند به‌راحتی و کارآمدی دانش‌آموزان و اساتید در آموزشگاه کمک کند و محیطی مناسب برای یادگیری و تدریس فراهم کند.
اکنون که با مراحل انتخاب صندلی دسته دار و عواملی که باید در نظر گرفته شود آشنا شدیم فراموش نکنید که برای خرید صندلی دسته دار باید علاوه بر موارد گفته شده در محیط آموزشگاه‌ها، از صندلی‌ها به‌درستی استفاده کرد و در نگهداری درست از آنها دقت کرد.

صندلی دسته دار شیدکو انتخابی هوشمندانه برای آموزشگاه‌ها

در این مقاله با موارد حائز اهمیت در انتخاب صندلی دسته دار برای آموزشگاه آشنا شدیم و متوجه شدیم که خرید از یک برند معتبر تا چه حد می‌تواند در کاهش هزینه‌ها‌ی بعدی برای آموزشگاه مؤثر باشد. در شرکت شیدکو باتوجه‌به نیازسنجی فضاهای آموزشی مانند آموزشگاه‌ها، انواع صندلی‌ها‌ی دسته دار با جنس MDF، فایبرگلاس و صندلی رویال دسته دار تولید می‌شود.
شرکت شیدکو صندلی‌ها‌ی دسته دار خود را با هر جنس و مدلی که باشند با ساختار اسکلت فلزی بادوام و پوشش رنگ کوره‌ای تولید ‌می‌کند. قسمت کفی و تکیه‌گاه این صندلی‌ها‌ دارای منحنی مطابق با بدن است که به قرارگیری راحت بدن کمک می کند. این شرکت صندلی دسته دار مخصوص چپ دست‌ها را نیز تولید می‌کند. چه انتخابی بهتراز خرید صندلی دسته داری که ضمن داشتن ظاهری مدرن و تنوع رنگ، ماندگاری بالایی نیز دارد و از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه است؟ برای مشاهده تنوع صندلی‌ها‌ی دسته دار به وب‌سایت شرکت شیدکو مراجعه کنید و پس از انتخاب مدل، رنگ و تعداد صندلی دسته دار، فرم درخواست را ثبت کنید تا کارشناسان فروش این شرکت با شما تماس گرفته و شما را برای نهایی کردن سفارشتان راهنمایی کنند. برای نوسازی و خرید بهترین صندلی دسته دار همین امروز اقدام کنید.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش سریع

  1. فرم را پر کنید
  2. دکمه ثبت سفارش را بزنید
  3. منتظر تماس کارشناس فروش شیدکو باشید