در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

صندلی دانش آموزی MDF بخریم یا پلاستیکی؟

در چندین دهه ی گذشته در مدارس و دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی، استفاده از صندلی دانش آموزی MDF با ساختاری بسیار محکم یکی از ملزومات جدا نشدنی از محیط کلاس ها بود. صندلی هایی با ظاهری نه چندان زیبا با آثار خرده گی هایی در سطح MDF آن که نشستن بر روی آنها حتی برای مدت زمان کوتاه بسیار خسته کننده بود.
اما به مرور با افزایش تقاضا برای جایگزینی نیمکت ها و صندلی های قدیمی با صندلی دانش آموزی جدید، تولید کنندگانی مانند شرکت شیدکو که بازارتقاضا ونیاز مشتریان به محصولات جدید را به طور دقیق رصد می کنند، طرح هایی جدید و متنوع از انواع صندلی های MDF و همچنین صندلی های پلاستیکی را طراحی و تولید کردند که قابل استفاده در فضاهای آموزشی هستند. هر نوع از این صندلی ها ویژگی های مخصوص به خود را دارد که می تواند طبق سلیقه ی کاربران و متناسب با تقاضای آنها انتخاب و تهیه شود. در این مقاله به بررسی وجه تمایز این دو نوع صندلی می پردازیم.

صندلی محصلی پلاستیکی

این نوع صندلی های دانش آموزی نسل جدیدی از صندلی ها هستند که ساخته شده از پلاستیک فشرده ی بسیار با دوام هستند. جنس مواد به کار رفته در تولید این صندلی ها در شرکت شیدکو، قابل قیاس با صندلی های پلاستیکی قدیمی که بعد از مدتی استفاده دچار شکستگی و یا کمرنگ شدن می شد، نیست. از سبک و بادوام بودن گرفته تا مقرون به صرفه بودن ، این صندلی ها در طیف گسترده ای از رنگ ها و به صورت تک نفره، دونفره و چند نفره موجود هستند. به جرات می توان گفت که این صندلی ها از بهترین مواد موجود در بازار تهیه و تولید شده اند که نه تنها دچار شکستگی یا آسیب نخواهد شد ، بلکه رنگ آنها نیز بسیار با کیفیت است و حتی در معرض نور آفتاب و یا قرار گرفتن در فضای باز هیچگونه آسیبی نخواهد دید. برای مدت طولانی، پلاستیک درمیان طیف وسیعی از مردم، از جمله محیط ‌بانان و دوستداران محیط زیست، دانشمندان، پزشکان و طیف وسیعی از افراد دیگر شهرت بسیار بدی داشت. از سوی دیگر، علیرغم این واقعیت که افراد کمی از مزایای بی شماری که پلاستیک برای ساخت صندلی دارد آگاه هستند، پلاستیک یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در جهان است. در واقع، غیرممکن است که تعداد زیادی از مردم هرگز بدانند چگونه یک زندگی بدون پلاستیک داشته باشند. اما چرا صندلی های دانش آموزی پلاستیکی بسیار محبوب هستند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که استفاده از پلاستیک به کاهش ضایعات کمک می کند ودر واقع کمک قابل توجهی به کاهش زباله ها می کند، چرا که بازیافت آن بسیار ساده است. علاوه بر این، شما می توانید مطمئن باشید که آنها برای مدت زمان قابل توجهی طولانی تر از مواد دیگر دوام خواهند داشت. خرید صندلی پلاستیکی یک گزینه عالی برای مشتریانی است که با بودجه کم خرید می کنند یا دوست دارند از تنوع رنگ آنها برای ایجاد محیطی زیبا استفاده کنند.
محبوبیت صندلی دانشجویی پلاستیکی بر اساس این معیارها است:

شیک و مقرون به صرفه

بطور کلی مبلمان پلاستیکی بسیار ارزان تر از مبلمان چوبی یا فلزی است. صندلی های پلاستیکی برای استفاده در موقعیت های مختلف داخلی از جمله استفاده در محیط آموزشی، سازگار و همه کاره هستند زیرا قیمت نسبتاً خوبی دارند و کاملا راحت و شیک هستند.

قابل حمل بودن

به دلیل وزن سبک تر، جابجایی صندلی دانش آموزی پلاستیکی بسیار راحت تر از صندلی های چوبی یا فلزی است. پلاستیک به دلیل چگالی کم در برابر شکستن در هنگام افتادن مقاوم است و به دلیل عدم زنگ زدگی و فرسایش به پولیش نیازی ندارد.

طراحی منحصر به فرد

صندلی های دانش آموزی پلاستیکی شیدکو دارای طراحی بسیار زیبا و شیک هستند. تنوع رنگ آنها و همچنین منحنی قسمت تکیه گاه و نشیمنگاه که متناسب با اصول ارگونومی بدن ساخته شده باعث راحتی قرار گیری بدن می شود. وجود سبد و قلابی درقسمت کناری اسکلت صندلی باعث راحتی قرار دادن وسایل دانش آموزان از جمله کیف و کتابهای اضافی می شود.

صندلی MDF دانشجویی

صندلی های MDF از قدیمی ترین صندلی های دانشجویی ودانش آموزی در مراکز آموزشی هستند. اما در طراحی های جدیدتراین صندلی ها، شرکت شیدکو نهایت تلاش خود را در جهت رفع عیوب صندلی های قدیمی موجود در بازار با ارائه ی طرحی نوین ، کرده است.
ترک خوردن یا آسیب دیدن صندلی های چوبی به طور کلی غیر معمول نیست. اما اگر تولید کننده در استفاده از بهترین جنس MDF دقت کرده باشد این اتفاق رخ نخواهد داد. در شرکت شیدکو ازMDF بسیار ویژه بصورت منحنی جهت تولید صندلی های دانشجویی استفاده می شود. این منحنی در قسمت تکیه گاه و کف صندلی باعث ایجاد راحتی و عدم خستگی دانش آموزان می شود. عدم آسیب به کمر، کتف و گردن از مهمترین ویژگی های یک صندلی استاندارد است که صندلی MDF شرکت شیدکواین مزیت را دارا است.

طراحی ویژه

این صندلی ها مانند صندلی های پلاستیکی دانش آموزی شیدکو، دارای طراحی بسیار مدرن و رسمی هستند. در قسمت کناری اسکلت صندلی یک قلاب برای آویزان کردن کیف دانش آموزان قرار دارد. در قسمت زیر صندلی نیز، با ارتفاع مناسب از سطح زمین سبدی برای قرار دادن کتاب و سایر وسایل دانش آموزان وجود دارد.

اسکلت صندلی MDF

صندلی های دانش آموزی MDF شیدکو از اسکلت بسیار محکم دارای رنگ کوره ای ساخته شده اند. در قسمت دسته ی صندلی از اتصالات بسیاربا کیفیت استفاده شده است، از این رو بازو بسته کردن دسته ( میز متصل) به سهولت انجام می شود و با گذشت زمان اتصالات بکار رفته در آن دچار فرسایش نخواهند شد.

انواع متنوع

صندلی های MDF شیدکو نیز مانند صندلی های پلاستیکی دانش آموزی ، بصورت تک نفره ، دونفره یا چند نفره تولید می شوند. اسکلت و ساختار این صندلی ها بسیار محکم و اصولی ساخته شده اند که دچار تکان خوردن های بی دلیل نشده و از ثبات کافی برخوردار هستند. این صندلی ها در مکان های آموزشی یاغیرآموزشی قابل نصب بر روی زمین نیز می باشند.
اکنون که ویژگی ها و تفاوت های دونوع صندلی دانش آموزی MDF و پلاستیکی را می دانید می توانید مطابق با نیاز و کاربری مخصوص به کلاس یکی از این دونوع صندلی را تهیه کنید. اما فراموش نکنید که اگر قصد اضافه کردن یا جدید کردن صندلی های مکان آموزشی خود را دارید، چند صندلی مخصوص چپ دستان نیز تهیه کنید. این صندلی ها هم بصورت MDF و هم پلاستیکی در شرکت شیدکو قابل تولید هستند.
برچسب‌ها
تابلو اعلانات تابلو وایت برد تجهیزات آموزشی تخته وایت برد خرید تابلو وایت برد خرید تخته وایت برد خرید صندلی دانشجویی خرید لوازم آموزشی خرید ماژیک خرید وایت برد خرید وایت برد، خرید تابلو وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد خرید وایت برد، خرید تخته وایت برد، تخته وایت برد، تابلو وایت برد، وایت برد دیواری صندلی آموزشی صندلی امتحانی ، صندلی دسته دار، صندلی محصلی، صندلی فایبرگلاس، صندلی مدرسه، صندلی شیدکو صندلی تاشو صندلی تاشو، خرید صندلی تاشو، صندلی باغی، صندلی حیاط، صندلی نهارخ صندلی تاشو سبک صندلی دانشجویی صندلی دسته دار صندلی سبک صندلی طبی صندلی محصلی صندلی محصلی، صندلی دانشجویی، صندلی دسته دار، صندلی مدرسه صندلی پلاستیکی قیمت میز نقشه کشی لوازم آموزشی ماژیک ماژیک وایت برد میز تحریر میز طراحی میز معماری میز مهندسی میز نقاشی میز نقشه کشی میز نور وایت برد وایت برد،تخته وایت برد، تابلو وایت برد، خرید وایت برد وایت برد، خرید وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد، وایت برد پایه دار وایت برد مغناطیسی وایت برد پایه دار ورق وایت برد وسایل آموزشی پایه تابلو وایت برد پایه تخته وایت برد پایه متحرک وایت برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *