محیط دوستانه و صمیمی

شرکت شیدکو به تمام آنچه یک شرکت بزرگ نیاز دارد تا بتواند یک محیط دوستانه و آرامش بخش را فراهم آورد، توجه فراوان نموده است. محیط ایده آل برای کار تیمی که تمامی افراد از شادابی، سلامت جسمی، آرامش روانی، امنیت مالی و اجتماعی کافی و لازم برخوردار باشند، تمام آن چیزی است که مدیران شرکت شیدکو به آن توجه نموده اند.

با فضای کاری در شیدکو بیشتر آشنا شوید

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم شیدکو است. کار در کنار افراد با انگیزه، صمیمی، متخصص، همدل که با صداقت با همکاران خود برخورد می کنند و هر یک به نوبه خود و در جایگاه خود به حوزه کاری و وظایف خود مسلط هستند، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی محسوب می شود.
فضای صمیمانه و به دور از آلایش در شرکت تجهیزات آموزشی‌ شیدکو، ارتباط بین کارمندان و مدیران را ساده تر کرده و محیط سازمان را به محیطی گرم و بسیار صمیمی تبدیل می کند، محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری خواهد بود. برای دستیابی به تمام اهداف فوق، شیدکو یک برنامه ریزی بسیار دقیق و حساب شده را ارائه داده است. در این شرکت به صورت ماهانه، برنامه هایی متنوع و دورهمی هایی با هدف ایجاد همبستگی و صمیمیت بین پرسنل و توضیح و معرفی پروژه های در دست اقدام آنها برگزار می شود.

همچنین در هر هفته، جلسات اتاق فکر با موضوعات بررسی مشکلات اجتماعی و فرهنگی داخل شرکت و برطرف کردن آنها برگزار می شوند. به این ترتیب، تیم کاری شیدکو از کنار هم بودن لذت بیشتری خواهند برد.

اگر شما هم به دنبال فعالیّت و رشد در یک محیط پویا و خلّاق هستید، همین الان با شماره زیر تماس بگیرید

لازم به ذکر است هر ساله جشن تولد شیدکو با حضور تمام پرسنل شرکت، کلیه نماینده ها و عاملین فروش سراسر کشور در یک مکان تفریحی برگزار می گردد. این مراسم، با تجلیل و تقدیر از کلیه همکاران و عاملین فروش ممتاز همراه خواهد بود.

اگر شما هم به دنبال فعالیّت و رشد در یک محیط پویا و خلّاق هستید، همین الان با شماره زیر تماس بگیرید