مشاوره و خرید 09129343342

با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید وایت برد کودک

اگر از نقاشی کشیدن کودکتان روی دیوار و کمد‌های خانه خسته شده‌اید؛ , و به دنبال راهی برای رهایی از این مشکل هستید، جای درستی آمده‌اید. شما احتمالا نمی‌توانید و البته نباید جلوی نقاشی کشیدن کودکتان را بگیرید. اما می‌توانید با خرید وایت برد برای کودکان، به آنها کمک کنید تا بهتر بتوانند بازی کنند.
اگر نمی‌دانید چه نوعی از وایت برد برای کودکان مناسب است، در این راهنما به شما کمک می‌کنیم با بر اساس رفتار کودکان، بهترین انتخاب را داشته باشید. پس تا آخر این مقاله، با ما همراه باشید.

راهنمای خرید وایت برد برای کودکان

والدین همیشه از پاک نشدن نقاشی کودکشان از روی دیوار شکایت دارند. کودکان خلاقیت خود را در نقاشی بروز می‌دهند بنابراین بهترین کار این است که ابزار این کار را برایشان فراهم کنیم. راهکار این مشکل در خرید وایت برد کودکان است تا آنها بتوانند راحت‌تر بازی کنند و البته دیوار‌های خانه را هم کثیف نکنند.
نکته مثبت در مورد وایت برد این است که کودک می‌تواند به دفعات بیشمار روی آن نقاشی بکشد و سپس آن را پاک کند. همین موضوع به مصرف کمتر کاغذ و دفتر کمک می‌کند و البته باعث حفظ محیط زیست، می‌شود.

برای پاسخ به این سوال باید به رفتار کودکان و ویژگی‌‎های فیزیکی آنها توجه کنیم.

کودکان جثه و دستان کوچکی دارند، آنها برای نقاشی کردن نیازمند وسیله ای در ابعاد و اندازه خود هستند. پس بهتر است برای آنها وایت بردی با حداکثر ابعاد 30*60 تهیه کنید.

2.وایت برد سبک

بچه‌ها همیشه می‌خواهند نقاشی خود را به کسی نشان بدهند. معمولا پس از این که چیز کوچکی می‌کشند دوان دوان به سراغ شما می‌آیند تا در مورد کارشان نظر دهید. بنابراین نیاز به وایت بردی کوچک و سبک دارند که راحت در دستانشان بگیرد و آن را جا‌به‌جا کنند.

3.جنس محکم و باکیفیت

اگر تنها 5 دقیقه شاهد بازی کودکان با وسایلشان باشید متوجه میشود که چرا بعد از مدت کوتاهی خراب می شوند! کودکان وسایل بازی خود را در راه رفت و آمد می اندازند، آنها را به گوشه و اطراف می کوبند! و خلاصه همه نوع شیطنتی انجام می دهند. اگر می خواهید تابلو وایت برد با ضخامت کم و جنس کم کیفیتی بخرید، بدانید که عمر چندانی نخواهد کرد. سعی کنید وایت بردی خریداری کنید که از چوب با کیفیت ساخته شده باشد و جنس روکش آن با دوام باشد.

4.گوشه و چهارچوب محکم

چهارچوب وایت بردهای کم کیفیت به آسانی خراب میشود و از جای خود در می‌آید. وقتی زهوار‌ها کنده شود، چوب وایت برد در معرض هوا و رطوبت، قرار می‌گیرد. و به راحتی پس از مدتی برآمده می‌شود و از بین می‌رود. در این مواقع شاید همچنان بخواهید از وایت برد استفاده کنید اما عملا عمر آن به سر آمده است. گوشه و چهارچوب محکم، شاید قیمت وایت برد شما را افزایش دهد اما از الزامات یک وایت برد باکیفیت است. با بودن این ویژگی‌ها در وایت برد، کودک شما می‌تواند تا سالها از این وسیله استفاده کند و حتی در دوران مدرسه هم یادداشت‌هایش را روی آن بنویسد.
وایت برد کلاسیک
تابلو آلفا
تابلو تابا

5.زیبایی وایت برد کودکان

تا به حال دقت کرده اید که کودکان، لوازم زیبا را به لوازم با کیفیت ترجیح می‌دهند؟ آنها می‌خواهند اسباب بازی‌هایشان جنبه بچه‌گانه و فانتزی هم داشته باشد. اگر می‌خواهید وایت برد برای کودکتان بخرید حتما نظر او را هم بپرسید تا پس از هزینه زیاد، با مخالفت و عدم استفاده او مواجه نشوید.

حال باید از بین برند‌های موجود در بازار، وایت بردی را انتخاب کنید که ویژگی‌های بالا را داشته باشند.

خرید وایت برد شیدکو

شرکت شیدکو 20 سال است که در زمینه تولید وایت برد فعالیت می‌کند. در طی این سالها، کارشناسان بخش تحقیق و توسعه با کمک گرفتن از نظرات مشتریان توانسته¬اند چندین نسل از تابلو¬های وایت برد را در ابعاد و با کیفیت گوناگون به بازار عرضه کنند.
اگر هنوز در خرید تابلو وایت برد برای کودکان، شک دارید و نیاز دارید تا از کسی مشورت بگیرید، کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *