در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

اینجا صندلی دانشجویی چپ دست پیدا می کنید.

فهرست مطالب

زندگی به عنوان یک چپ دست در دنیای راست دست ها هرگز آسان نبوده است. 13 آگوست روز جهانی چپ دست ها است که برای اولین بار توسط باشگاه چپ دستان مستقر در بریتانیا در سال 1992 آغاز شد. این روز آگاهی دهنده در مورد دشوار بودن زندگی در دنیایی که برای افرادی با دست های مسلط متفاوت طراحی شده است، می باشد. زندگی کردن به عنوان یک چپ دست با چالش های بسیار زیادی همراه است که افراد راست دست متوجه عمق این مشکلات نخواهند بود.

مشکلات مربوط به چپ دست ها

همه ی ابزار و دستگاه هایی که برای استفاده راست ‌دستها طراحی شده ‌اند، میتوانند برای استفاده افراد چپ ‌دست سخت و گاهی خطرناک باشند. چرا که باید برای دستیابی به همان سطح دقت با دست راست خود، سخت تلاش کنند. تقریباً تمام محصولات از قیچی گرفته تا صفحه‌ کلید کامپیوتر و موس، به گونه‌ ای طراحی شده ‌اند که مختص به 90 درصد افراد راست دست جهان هستند. این موضوع باعث میشود که چپ‌ دستها در طول زندگی همیشه با مشکلاتی مواجه باشند.

مشکلات دانش آموزان چپ دست

دانش آموز چپ دستی را تصور کنید که بر روی صندلی محصلی مخصوص راست دستها نشسته است. او باید تمام بدنش را منحرف کند تا با استفاده از میز متصل به صندلی، که مخصوص راست دستها است، بنویسد. او گردنش را خم می کند، پشتش را خم می کند و بازویش را می چرخاند تا بتواند بر سطح مسلط باشد. این روند حداقل برای 1200 ساعت در طول سال تحصیلی برای دانش آموزی چپ دست که در مرحله حیاتی رشد قرار دارد، ادامه دارد. واضح ‌تر از این نمیتوان گفت: صندلی‌ های راست ‌دست برای دانش‌آموزان چپ‌ دست خطر جدی برای سلامتی دارند. مدارسی که یک صندلی معمولی را به دانش آموز چپ دست می دهند – چه از روی بی توجهی و چه به دلیل عدم تهیه صندلی مخصوص – مسئول قرار دادن دانش آموزان در معرض این خطر و آسیب هستند.

راه حل مشکلات مربوط به چپ دست ها

برای راحت تر کردن زندگی برای افراد چپ دست، مدیران مدارس و مراکز آموزشی و همچنین مدیران شرکت ها باید خود را مسئول تهیه تجهیزات مخصوص چپ دست ها بدانند. با این کار افراد چپ دست چالش کمتری در طول روز خواهند داشت. مدیران مدارس باید موظف باشند:
1. فهرستی از تمام دانش آموزان چپ دست ثبت نام شده در مدرسه در آغاز سال تحصیلی و قبل از اولین روز کلاس تهیه کنند.
2. بر اساس آن فهرست، صندلی دانش آموزی و دیگر تجهیزات مخصوص چپ دست ها را تهیه کنند و مطمئن شوند که در روز اول کلاس صندلی مخصوص برای دانش آموزان چپ دست تهیه شده است.
3. معلمان و پرسنل مدرسه را در مورد نیازهای ویژه دانش آموزان چپ دست راهنمایی کنند.
مدیران شرکت ها و کارخانجات نیز باید برای کارمندان چپ دست خود، تجهیزات ویژه چپ دست ها مانند صندلی، موس کامپیوتر، قیچی و دیگر تجهیزات را فراهم کنند. به نفع یک شرکت است که نیازهای کارمندان را سریع شناسایی کند و تجهیزات مناسب را فراهم کند تا آنها بتوانند به طور موثر کار کنند. این کار نه تنها بهره وری را بهبود می بخشد، بلکه باعث می شود هر یک از اعضای تیم احساس ارزشمندی و حمایت کنند.

صندلی مخصوص چپ دست ها

برای حل مهمترین مشکل افراد چپ دست، بخصوص دانش آموزانی که چپ دست هستند، تهیه صندلی دانشجویی مخصوص یکی از الزامات است. میز متصل به سمت راست صندلی برای دانش‌آموزان چپ ‌دست باعث عدم راحتی قرار گرفتن بازویشان بر روی آن می شود. در این حالت آنها مستعد ابتلا به دردهایی مانند درد کمر، گردن و شانه هستند. حتی تحقیقات پزشکی نشان داده است که نوشتن در این حالت برای مدت طولانی باعث درد مزمن گردن و کمر و آسیب مادام العمر می شود. به همین دلیل شرکت شیدکو که از تولید کنندگان متبحر انواع تجهیزات آموزشی است، صندلی مخصوص چپ دست ها را جهت رفاه حال افراد چپ دست طراحی و تولید کرده است. از ویژگی های این صندلی های می توان به موارد زیر اشاره کرد: • تعبیه شدن میز متصل به صندلی در سمت چپ • ارتفاع مناسب دسته متصل برای راحتی قرار گرفتن دست • باز و بسته شدن آسان دسته صندلی • استفاده از پروفیل با دوام در ساخت اسکلت • قابلیت تولید در دو جنس فایبرگلاس و MDF • قابلیت تولید بصورت تک نفره، دو نفره و چند نفره • متریال با کیفیت • منحنی قسمت تکیه گاه و نشیمنگاه • قیمت مقرون به صرفه

ویژگی های کلی صندلی دانشجویی شیدکو

تیم تحقیق و توسعه ی شرکت شیدکو، با بررسی های تخصصی خود اقدام به نیاز سنجی متقاضیان و کاربران محصولات آموزشی خود کرده است. بدین جهت صندلی های مخصوص چپ دستان در شرکت شیدکو به طور ویژه برای تقاضای این افراد تهیه و تولید شده است. قسمت کفی و پشتی این صندلی ها دارای منحنی مناسب با ارگونومی بدن انسان است که باعث راحتی استفاده از این صندلی ها می شود. این منحنی باعث عدم احساس خستگی و درد در ساعت های طولانی استفاده از صندلی میشود. این صندلی ها چه با فایبرگلاس و چه با MDF تولید شوند، دارای متریال بادوام و با کیفیت هستند. کیفیت و قیمت رقابتی این محصول کمک به تهیه و تامین این تجهیز بسیار ضروری برای اماکن آموزشی کرده است.

سخن پایانی

در دنیای مدرن امروز در اکثر محیط ها سعی بر طراحی و تامین تجهیزات مورد نیاز افراد چپ ‌دست شده است. شرکت شیدکو نیز این نیاز را در نظر گرفته و صندلی مخصوص چپ دست ها را طراحی و تولید کرده است. این صندلی ها با استفاده از دو متریال فایبرگلاس و MDF طراحی و تولید می شوند. استفاده راحت از این صندلی برای افراد چپ دست می تواند رضایت و عدم احساس خستگی در ساعت های طولانی نشستن بر روی صندلی را برای آنها به ارمغان بیاورد. اگر مدیر یک مجموعه آموزشی هستید همین امروز برای تهیه صندلی دانشجویی چپ دست ها برای کلاس های خود اقدام فرمایید. با این کار می ‌توانید با شماره تماس های شرکت شیدکو تماس گرفته و در اولین فرصت صندلی های مخصوص چپ دست ها را در کلاس های خود داشته باشید.
مطالب مرتبط
برچسب‌ها
تابلو اعلانات تابلو وایت برد تجهیزات آموزشی تخته وایت برد خرید تابلو وایت برد خرید تخته وایت برد خرید صندلی دانشجویی خرید صندلی محصلی ، صندلی دانشجویی ، صندلی دانش آموزی ، صندلی دسته دار خرید لوازم آموزشی خرید ماژیک خرید وایت برد خرید وایت برد، خرید تابلو وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد خرید وایت برد، خرید تخته وایت برد، تخته وایت برد، تابلو وایت برد، وایت برد دیواری صندلی آموزشی صندلی تاشو صندلی تاشو، خرید صندلی تاشو، صندلی باغی، صندلی حیاط، صندلی نهارخ صندلی تاشو سبک صندلی حیاط صندلی دانشجویی صندلی دسته دار صندلی سبک صندلی شیدکو صندلی طبی صندلی محصلی صندلی محصلی، صندلی دانشجویی، صندلی دسته دار، صندلی مدرسه صندلی پلاستیکی لوازم آموزشی ماژیک ماژیک وایت برد میز تحریر میز طراحی میز معماری میز مهندسی میز نقاشی میز نقشه کشی میز نور وایت برد وایت برد،تخته وایت برد، تابلو وایت برد، خرید وایت برد وایت برد، خرید وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد، وایت برد پایه دار وایت برد مغناطیسی وایت برد پایه دار وسایل آموزشی پایه تابلو وایت برد پایه تخته وایت برد پایه متحرک وایت برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *