در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

بررسی تخصصی وایت برد مغناطیسی و وایت برد معمولی را اینجا مطالعه کنید

فهرست مطالب

بررسی تخصصی وایت برد مغناطیسی و وایت برد معمولی را اینجا مطالعه کنید

تخته‌ وایت برد در فضاهای اداری و کاری راهی سریع و آسان برای پیگیری کارهایی که در طول روز انجام می‌شود و مشخص کردن مسئول انجام آن وظایف ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، اگر یک تیم کوچک را مدیریت می کنید، می توانید وظایف هر یک از اعضا را روی تخته یادداشت کنید و بعد از اتمام آنها را پاک کنید. به این ترتیب، می‌توانید پیشرفت تیم را پیگیری کنید و مطمئن شوید که همه در مسیر درست کاری هستند.

وایت برد در محیط های آموزشی

در محیط های آموزشی مانند مدرسه، دانشگاه و آموزشگاه های علمی نیز تابلو وایت برد بعنوان تجهیزی ضروری جهت سهولت تدریس و ارائه ی مطالب آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد. آنها یک سطح بزرگ و خالی را فراهم می کنند که معلمان می توانند از آن برای تدریس و نوشتن نکات یا اطلاعات کلیدی استفاده کنند و همچنین برای زمانی که در تلاش برای ایجاد یک درس تعاملی و جذاب هستند، عالی هستند. امکان نوشتن بر روی تابلو با ماژیک های رنگی ضمن ایجاد تنوع در تدریس و امکان ارائه ی مطالب مختلف با ماژیک هایی با رنگهای متفاوت، باعث فعال سازی بخش زیبایی شناسی مغز شده و از خستگی دانش آموزان می کاهد. برای انجام فعالیت های دونفره یا چند نفره ی دانش آموزان بر روی تابلو نیز میتوان از ماژیک های رنگی استفاده کرد.

وایت برد برای استفاده های شخصی

تابلوها همچنین می توانند به عنوان یک ابزار برنامه ریزی برای گردش کار شخصی نیز استفاده شوند، که به شما این امکان را می دهند کار خود را به بخش های قابل مدیریت تقسیم کنید و به صورت بصری ببینید که چه کاری باید انجام شود. داشتن تابلوی وایت برد در خانه به شما امکان یادداشت کردن سریع یادآورها و یا کارهای معوقه را می دهد که می توانید با برنامه ریزی مرحله به مرحله آنها را به انجام رسانده و در کنار آنها تیک بزنید.

وایت برد مغناطیسی

نسل دوم از تابلوهای وایت برد معمولی، تابلوهای مغناطیسی هستند که علاوه بر داشتن سطحی برای نوشتن، قابلیت چسباندن یادداشت، عکس ، نمودار و کلیه ی تجهیزات آهنربایی کمک آموزشی بر روی آنها فراهم شده است. شرکت های تولید کننده ی معتبر مانند شرکت شیدکو، از پیشتازان تولید انواع تابلوهای وایت برد مغناطیسی جهت استفاده های چند منظوره می باشند. استفاده از بهترین متریال جهت ساخت وتولید این تابلوها به همراه کاربردهای ویژه ی آنها، باعث افزایش تقاضا و رضایت مشتریان این تابلوها شده است.

چه چیزی یک تخته وایت برد را مغناطیسی می کند؟

تخته وایت برد در مدارس، ادارات و خانه پرکاربرد است، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی یک تخته وایت برد را مغناطیسی می کند؟ در حالی که تقریباً رایج است که آهنرباها به مواد غیرفلزی مانند پارچه، پلاستیک، شیشه و چوب نمی‌چسبند و می‌توان تصور کرد که تخته‌های وایت برد نیز یک ماده غیرفلزی هستند. با این حال، چیزی که باعث می شود آهنرباها به تخته وایت برد بچسبند، ورق فولادی زیر سطح وایت برد است. خواص مغناطیسی قوی فولاد همان چیزی است که تخته وایت برد را مغناطیسی می کند!

همه وایت بردها مغناطیسی نیستند، برخی از وایت بردها، در واقع اکثر وایت بردهای ارزان قیمت، خاصیت مغناطیسی ندارند زیرا فقط از ملامین یا لمینت ساخته شده اند و دارای ورق فولادی مورد نیاز نیستند. این نوع تخته وایت بردهای غیر مغناطیسی از نظر وزن بسیار سبک تر از تخته های مغناطیسی هستند. برخی از تولید کنندگان از ورق فولادی در ساخت تخته سفید مغناطیسی استفاده می کنند زیرا آهنرباها به مواد فرومغناطیسی مانند آهن جذب می شوند و فولاد می تواند حاوی سطوح بالایی از آهن باشد.

در شرکت شیدکو از نوعی ورق گالوانیزه ی وایت برد استفاده می شود که دارای خاصیت مغناطیسی است. این ورق ها مانند سایر سطوح وایت برد که سطح آنها با تعدد استفاده دچار فرسایش شده و به مرور زمان خاصیت وایت بردی خود را از دست می دهند، نیستند. بلکه این ورق باعث طول عمر زیاد تابلو شده و با خااصیت مغناطیسی خود استفاده ی چند منظوره از تابلو را میسر می سازد.

کابردهای وایت برد مغناطیسی

هنگام برنامه ریزی برای خرید وایت برد غیر مغناطیسی، توصیه می کنیم به تعداد دفعات استفاده از تخته وایت برد توجه کنید. اگر به طور مداوم از آن استفاده شود، ما تخته وایت برد مغناطیسی را توصیه می کنیم. وایت بردهای مغناطیسی عملکرد دوگانه ای دارند که به صورت همزمان به عنوان تخته وایت برد و تخته مغناطیسی کار می کنند که کمک بزرگی برای انواع سبک‌های یادگیری هستند، با ترکیب متن با شکل‌ها و گرافیک‌ها، فضای کاری و آموزشی خلاقانه‌ای ایجاد می‌ شود. این تابلوها برای هر دفترکار یا کلاسی قابل تنظیم و استفاده هستند و می توانند به عنوان یک نقطه کانونی برای ارائه در فضای اداری یا آموزشی مناسب باشند . همچنین آنها به کاربران این امکان را می‌دهند تا صفحات گسترده، آثار هنری یا یادداشت‌ها را به راحتی با استفاده از مگنت ها بر روی سطح تابلو بچسبانند. تخته مغناطیسی استفاده از پین هایی که آثار و حفره های ناخوشایندی روی صفحات یا تابلوهای اعلانات قدیمی ایجاد می کنند را حذف می کند.
استفاده از آهنرباها ( مگنت ها) به شما این امکان را می دهند که به راحتی کاغذها، یادداشت ها و سایر موارد را بر روی تابلو بچسبانید و در صورت نیاز آنها را برداشته و اضافه یا حذف کنید، که برای زمانی که در حال طوفان فکری و تلاش برای ارائه ایده های جدید هستید این ویژگی عالی است. به‌علاوه، استفاده از این تابلوها تنظیم مجدد ایده‌ها و ایجاد تغییرات و راه حل های جدید در لحظه را آسان می‌کند.
وایت بردهای مغناطیسی ابزار عالی برای ارائه نیز هستند. چرا که به شما این امکان را می دهند که به راحتی تصاویر و یادداشت ها را در صورت نیاز بچسبانید و جدا کنید. به عنوان مثال، اگر در حال ارائه یک محصول جدید هستید، می توانید به راحتی تصاویر متعدد را به تخته بچسبانید تا همه افراد حاضر در اتاق بتوانند آنها را ببینند.
با بررسی ویژگی های تابلوهای وایت برد، اگر هنوز در انتخاب تخته وایت برد مغناطیسی یا غیر مغناطیسی تردید دارید می توانید با تیم فروش شیدکو صحبت کرده و از نظرات آنها برای بهترین انتخاب و خرید بهره مند شوید.

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
تابلو اعلانات تابلو وایت برد تجهیزات آموزشی تخته وایت برد خرید تابلو وایت برد خرید تخته وایت برد خرید صندلی دانشجویی خرید صندلی محصلی ، صندلی دانشجویی ، صندلی دانش آموزی ، صندلی دسته دار خرید لوازم آموزشی خرید ماژیک خرید وایت برد خرید وایت برد، خرید تابلو وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد خرید وایت برد، خرید تخته وایت برد، تخته وایت برد، تابلو وایت برد، وایت برد دیواری صندلی آموزشی صندلی تاشو صندلی تاشو، خرید صندلی تاشو، صندلی باغی، صندلی حیاط، صندلی نهارخ صندلی تاشو سبک صندلی حیاط صندلی دانشجویی صندلی دسته دار صندلی سبک صندلی شیدکو صندلی طبی صندلی محصلی صندلی محصلی، صندلی دانشجویی، صندلی دسته دار، صندلی مدرسه صندلی پلاستیکی لوازم آموزشی ماژیک ماژیک وایت برد میز تحریر میز طراحی میز معماری میز مهندسی میز نقاشی میز نقشه کشی میز نور وایت برد وایت برد،تخته وایت برد، تابلو وایت برد، خرید وایت برد وایت برد، خرید وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد، وایت برد پایه دار وایت برد مغناطیسی وایت برد پایه دار وسایل آموزشی پایه تابلو وایت برد پایه تخته وایت برد پایه متحرک وایت برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *