در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

چهار مدل میز طراحی شیب دار بازار ایران را بشناسیم

فهرست مطالب

چهار مدل میز طراحی شیب دار بازار ایران را بشناسیم

می دانیم که مهندسان پیشگامان انقلاب صنعتی بودند که با آزمایشات و اختراعات به شکل گیری دنیای مدرن کمک کردند و ماشین آلات، معماری و سازه های پیشرفته ای را برای ما به وجود آوردند. امروزه در حالی که برخی از معماران هستند که برای انجام کارهای خود به استفاده از کامپیوتر تکیه می کنند، برخی دیگر از میز نقشه کشی مهندسی یا میز طراحی برای ایجاد طرح های دستی و دیدن بهتر جزییات پلن هایشان استفاده می کنند که به طور خاص برای هنرمندان، مهندسان و معماران طراحی شده است و برای دانشجویان این رشته های خاص عالی است. این افراد حتی اگر بسیاری از طراحی‌های خود را با کامپیوتر انجام دهند، اما ممکن است مجبور شوند نسخه‌های کامپیوتری خود را با دست ویرایش کنند تا ایرادات و جزئیات را بهتر متوجه شوند و یا حتی ممکن است بخواهند از یک میز مهندسی قابل حمل استفاده کنند تا بتوانند آن را بین کلاس و منزل با خود حمل کنند.

میز شیب دار طراحی چه استفاده ای دارد؟

استفاده از میزهای شیب دار مهندسی یا میز نور در بسیاری از مشاغل جزئی ضروری از تجهیزات و ابزار کار برای بهترو آسان تر انجام دادن کارها و پروژه ها می باشد مثلا معماران، مهندسان، هنرمندان، طراحان مد، طراحان داخلی، خیاطان، نقشه کشان،کاریکاتوریست ها و خیلی از مشاغل دیگر از میزهای شیب دار در شغل خود استفاده می کنند.

انواع میز طراحی ساخته شده در شیدکو

شرکت شیدکو چهار مدل میز طراحی شیب دار را طبق نیاز مهندسان، معماران و هنرمندان طراحی و به بازار عرضه کرده است که کاربردهای بسیار زیادی در حیطه ی مشاغل مختلف دارد. در ادامه این چهار مدل میز شیب دار مهندسی را بررسی خواهیم کرد و ویژگی های آنها را بررسی خواهیم کرد:

1.میز طراحی 60*90

این میز شیب دار کوچکترین سایز از انواع مدل های میز مهندسی تولید شده توسط شرکت شیدکو می باشد که به دلیل سایز کوچک خود برای استفاده در رشته ی هنر بسیارمناسب است. اگر مربی هنر هستید می توانید تعدادی از میزهای شیب دار با این سایز را در آموزشگاه خود قرار دهید تا هنرجویانتان به راحتی از آنها استفاده کنند، ضمن اینکه فضای زیادی برای قراردادن آنها نیاز ندارید و درصورت عدم نیاز به راحتی آنها را دمونتاژ و جمع می کنید.

2.میز طراحی 70*100

شرکت شیدکو دومین سایز از میز های شیب دار را با ابعاد 100*70 طراحی و تولید کرده است. این سایز برای دانشجویان رشته های معماری و مهندسی و یا مهندسانی که فضای کمی در دفتر کار خود دراختیار دارند مناسب می باشد. اگر در خانه یا دفتر کار خود فضای کمی در اختیار دارید، استفاده از این میز فضای زیادی از اتاقتان را اشغال نمی کند ولی به کارهایتان سرعت می بخشد.

3.میز طراحی 120* 80

میز شیب دار با ابعاد 120* 80 در شرکت شیدکو بیشتر به منظور استفاده ی دانشگاه ها یا آموزشگاه های آزاد برای رشته های فنی مهندسی، معماری، هنر و گرافیک ساخته شده است. ابعاد این میزها باعث می شود که دانشجویان به راحتی طرح و پروژه های خود را بر روی آن قرار دهند و فضای کافی برای دیدن جزییات آنها را در اختیار داشته باشند.

4.میز طراحی 150 * 100

بزرگترین سایز میز شیب دار تولید شده در شرکت شیدکو دارای سطحی گسترده و ضد خش می باشد که فضای کافی برای پهن کردن نقشه ها و پلن ها بر روی آن را در اختیار مهندسان و معماران می گذارد. این میز برای کلاس یا دفاتری که دارای فضای کافی برای فرار دادن میز شیب دار هستند بسیار مناسب است.

ویژگی های مشترک میز های شیب دار شیدکو

اکنون که با چهار مدل از پر کاربردترین میزهای شیب دار مهندسی تولید شده در شرکت شیدکو آشنا شده ایم، وقت آن است که ویژگی های مشترک و با اهمیت این میزها را بررسی کنیم.

طراحی خاص ومنحصر به فرد

میزهای طراحی شرکت شیدکو می توانند از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشند و برای هنرمندان حرفه ای و دیگر افراد خلاق نیز قابل پسند باشند چرا که شرکت شیدکو طراحی این نوع میزها را با درنظر گرفتن سلیقه ی هنری کاربران آتی این میزها انجام داده است.
بنابراین میزهای مهندسی و طراحی شرکت شیدکو در هر سایزی که باشند باعث کمک به زیبا و مدرن شدن فضای کاری شما خواهند شد و همچنین فضایی برای قرار دادن نوشت افزارهای شما نیز برایتان فراهم می کند.

متریال با کیفیت

میزهای طراحی تولید شده در شرکت شیدکودارای دوپایه هستند که بصورت وسیع در زیر سطح میز قرار می گیرد. این میزها دارای اسکلتی تولید شده از بهترین متریال هستند که علاوه بر استقامت زیاد ، رنگ الکترواستاتیک کوره ای آن باعث می شود در هنگام جابجایی دچار خط و خراش نشده و تا چندین سال همچنان زیبا و با دوام باقی می ماند.

قابلیت تنظیم ارتفاع

برای تنظیم ارتفاع و شیب میزهای طراحی شرکت شیدکو، چند پیچ بر روی پایه ها تعبیه شده است که به آسانی می توان با استفاده از آنها ارتفاع میز را تنظیم کرد تا به شیب دلخواه برسد و بتوانید بر کل سطح مسلط باشید. این پیچ ها به خوبی بسته و محکم می شوند بنابراین هیچ لرزش و عدم تعادلی را احساس نخواهید کرد.

قیمت مقرون به صرفه

ممکن است در نگاه اول یک میز نقشه کشی معماری را کمی گران قیمت بدانید، اما متوجه خواهید شد که ارزش خرید کردن را دارد. چه یک میزشیب دار کوچک قابل حمل بخرید و چه میزی با سایز بزرگتر، از ویژگی هایی بهره خواهید برد که آنها را در یک میز استاندارد نخواهید یافت و از آنجایی که این میزهای شیب دار چند منظوره هستند، می توانید از آنها درهر حیطه ای وحتی برای مطالعه ی کتاب استفاده کنید.

مونتاژ آسان

قبل از اینکه پایه های میز نقشه کشی یا معماری شیدکو را مونتاژ و تنظیم کنید، باید در مورد جایی که قرار است آن را قرار دهید فکر کنید. و سپس میز را در آنجا مونتاژ و از آن استفاده کنید. در صورتی که نظرتان درمورد مکان میز عوض شد به راحتی آن را دمونتاژ و به مکان دیگری منتقل کنید. شما می توانید به تنهایی و به راحتی پایه های میز را نصب و مونتاژ کنید.
میزهای قابل حمل انعطاف پذیری بیشتری برای جابجایی به محل کار خود را به شما ارائه می دهند، اما ممکن است برای نقشه های دقیق معماری به اندازه کافی بزرگ نباشند. پس می توانید یک میز با سایز کوچکترو قابل حمل را انتخاب کنید تا کار و پروژه ی خود را به جایی که نیاز دارید ببرید و یک میز مهندسی بزرگتر و راحت تر برای دفتر، خانه یا فضای کاری اختصاصی خود نیز تهیه کنید.
در شرکت شیدکو میز طراحی مدرنی را که برای الهام بخشیدن به نقشه های خود و ایجاد یک فضای کاری کارآمد که برای پروژه های مهندسی خود به آن نیاز دارید، را مشاهده وخرید کنید. میزهایی شیب دار با طراحی مدرن که قیمت مقرون به صرفه ای دارند تا همه طرح ها و پلن های دقیق خود را با آنها اصلاح و ایجاد کنید و از سهولت انجام کارهایتان لذت ببرید.

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
تابلو اعلانات تابلو وایت برد تجهیزات آموزشی تخته وایت برد خرید تابلو وایت برد خرید تخته وایت برد خرید صندلی دانشجویی خرید صندلی محصلی ، صندلی دانشجویی ، صندلی دانش آموزی ، صندلی دسته دار خرید لوازم آموزشی خرید ماژیک خرید وایت برد خرید وایت برد، خرید تابلو وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد خرید وایت برد، خرید تخته وایت برد، تخته وایت برد، تابلو وایت برد، وایت برد دیواری صندلی آموزشی صندلی تاشو صندلی تاشو، خرید صندلی تاشو، صندلی باغی، صندلی حیاط، صندلی نهارخ صندلی تاشو سبک صندلی حیاط صندلی دانشجویی صندلی دسته دار صندلی سبک صندلی شیدکو صندلی طبی صندلی محصلی صندلی محصلی، صندلی دانشجویی، صندلی دسته دار، صندلی مدرسه صندلی پلاستیکی لوازم آموزشی ماژیک ماژیک وایت برد میز تحریر میز طراحی میز معماری میز مهندسی میز نقاشی میز نقشه کشی میز نور وایت برد وایت برد،تخته وایت برد، تابلو وایت برد، خرید وایت برد وایت برد، خرید وایت برد، تخته وایت برد، پایه وایت برد، وایت برد پایه دار وایت برد مغناطیسی وایت برد پایه دار وسایل آموزشی پایه تابلو وایت برد پایه تخته وایت برد پایه متحرک وایت برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *