امروزه زندگی آپارتمانی و کمبود فضا یکی از مشکلات اکثر خانواده هاست. شیدکو برای حل این مشکل با ادر مجرب خود اقدام به طراحی محصولی کاربردی متناسب با نیازهای مختلف مشتری کرده است. این محصول در عین حال که فضای کمی از منزل یا محل کار شما را اشغال می کند، می تواند طیف گسترده ای از نیاز های شما را برآورده کند.

صندلی تاشو شیدکو مناسب برای حیاط و باغ

صندلی تاشو شیدکو، مناسب برای حیاط و باغ

یکی از مهم ترین وسایل برای دورهمی ها و لحظات لذت بخشی که با هم می گذرانیم، مبلمان مناسب است. اگر به دنبال مبلمانی هستید که به هنگام دورهمی هایتان در حیاط یا باغ، بتوانید آن را سریع از خانه به حیاط ببرید جای درستی هستید. صندلی تاشو شیدکو با وزنی سبک و قابلیت تاشو بودن بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند از یک صندلی چند استفاده داشته باشند.

اگر شماهم برای چیدمان داخل منزل و فضاهای خارجی مانند حیاط، باغچه یا باغ، و یا محیط کار خود، به دنبال صندلی با کیفیت بسیار بالا، مقاومت زیاد، و در عین حال ظاهری زیبا هستید، که علاوه بر تمام موارد ذکر شده با قابلیت تاشو بودن فضای کمی از محیط شما را اشغال کند، صندلی چند منظوره تاشو شیدکو، گزینه کاملا مناسبی برای شما خواهد بود. در ادامه با کاربرد های صندلی چند منظوره شیدکو و برتری های آن نسبت به سایرمحصولات مشابه، بیشتر آشنا شوید.

بسیار مقاوم و مستحکم در شرایط جوی مختلف
و قابل شست وشو

بسیار راحت با طراحی استاندارد و ارگونومیک

حمل و نقل آسان

انبارش تعداد زیاد در فضای محدود

طراحی ارگونومیک و راحت مطابق با استاندارد های جهانی

ساختار مشبک و بدنه پلاستیک فشرده صندلی تاشو شیدکو به آن خاصیت ارتجاعی بخشیده است. این خاصیت ارتجاعی باعث می شود تا به هنگام نشستن وزن فرد به جای فشار وارد کردن به کمر به کفی وارد شود. صندلی تاشو شیدکو بهترین انتخاب برای کسانی است که به دلیل اضافه وزن نمی توانند صندلی مناسبی انتخاب کنند.

برای مهمانی هایمان نیاز به صندلی ای داریم که بتوانیم آن را راحت از خانه به حیاط ببریم و یا حتی در ماشین بگذاریم و با خودمان به دل طبیعت ببریم. صندلی تاشو شیدکو سبک و قابل حمل بوده و شما به راحتی می توانید تعداد زیادی از آن را در داخل خودرو و یا در انباری خانه تان قرار دهید.

صندلی تاشو شیدکو برای تمام استفاده ها مناسب است. شما می توانید این صندلی ها را در بالکن خانه تان در کنار میز غذا خوری بگذارید و از یک صبحانه خوشمزه با خانواده لذت ببرید.
مزیت بزرگ صندلی تاشو شیدکو، استحکام آن در شرایط مختلف است. جنس پایه ها و بدنه و از طرفی کیفیت جوش در ساخت این صندلی ها آن را در برابر وزن زیاد، جابه جایی و بسته و باز شدن مداوم، مقاوم کرده است.
اگر می خواهید صندلی تان را بشویید فقط کافیست شیر آب را باز کنید! صندلی تاشو شیدکو به دلیل ساخته شدن از مواد ضد آب چه در بدنه و چه در پایه ها به شما این امکان را می دهد تا از آن در کنار استخر ها و حتی شهر های مرطوب هم استفاده کنید و به راحتی آن را با آب بشویید.

صندلی تاشو شیدکو، مناسب برای گردش و طبیعت گردی

اگر دوست دارید یک آخر هفته را با دوستان و خانواده به دل طبیعت بزنید و یا فکر مسافرت طولانی مدت را در سر دارید. صندلی تاشو شیدکو از لوازم اصلی سفر شماست. می توانید به راحتی این صندلی های سبک را تا کنید و داخل خودرویتان بگذارید.

حمل و نقل و بارگیری آسان صندلی تاشو شیدکو

ویژگی استحکام صندلی تاشو شیدکو باعث شده تا این صندلی برای استفاده های مختلف مانند چهارپایه خانگی هم مناسب باشد. می توانید برای دسترسی به ارتفاع های بالاتر از این صندلی ها برای بالا رفتن استفاده کنید. و از استحکام آن مطمئن باشید.

صندلی تاشو شیدکو، مناسب برای استفاده به عنوان چهارپایه خانگی

صندلی های تاشو شیدکو متناسب با هر سلیقه ای در تمام نقاط منزل به عنوان صنلی غذاخوری، صندلی مطالعه و… قابل استفاده است، علاوه بر این در کنار مصارف عمومی این مبلمان، به دلیل استحکام زیاد و سهولت در جابه جایی، می توان از آن به عنوان چهارپایه برای ارتفاعات کم در منزل و انجام کارهای تاسیساتی، استفاده کرده و با توجه به تاشو بودن صندلی آن را در فضایی کم نگهداری کرد.

برای ثبت سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل نموده، کارشناسان فروش شیدکو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست تماس کارشناسان فروش شیدکو و ارسال سفارش شما

shidcoyard
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .