مشاوره و خرید 09129343342

با کارشناسان ما در تماس باشید.

صندلی شیدکو برای رستوران آموزشگاه

چیدمان زیبای سلف غذاخوری آموزشکده فنی و حرفه ای پسران قم

سلف سرویس و غذاخوری آموزشکده فنی و حرفه ای پسران قم، با همکاری کارخانه شیدکو تجهیز شد. در راستای توسعه فضاهای اموزشی و بهسازی و نوسازی امکانات و تجهیزات آموزشی کشور، دانشگاه فنی و حرفه ای استان قم، تجهیز سلف سرویس و غذاخوری آموزشکده فنی پسران را در دستور کار خود قرار داد.

حس خوب داشنجویان با تجهیزات استاندارد

مجهز بودن سالن های غذاخوری و سلف سرویس ها در میزان رضایتمندی دانشجویان اهمیت بسیاری دارد و ضمن اینکه فضای زیبا و روح بخشی را برای دانشجویان فراهم می کند، محیطی سالم و بهداشتی را فراهم می کند. حالا پس از پاندمی کرونا و حضوری شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی، شیدکو به عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آموزشی و در جهت تحقق شعار نوآور برتر در صنعت آموزش کشور با تولید و عرضه صندلی های چند منظوره مدل رویال و میز های غذاخوری تاشو، گام بلندی برای توسعه فضاهای آموزشی و ارتقاء کیفیت سالن های غذاخوری برداشته است.

چرا صندلی رویال برای سلف سرویس و غذاخوری دانشگاه ها مناسب است؟

صندلی رویال دارای نشیمن و تکیه گاه فایبرگلاس نشکن و منعطف است و به دلیل پایه های استیل خود، از مقاومت بالایی برخوردار است که در اثر جابجایی های بسیار، نمی شکند. درپوش پلاستیکی پایه ها از ایجاد سر و صدا هنگام کشیدن صندلی جلوگیری می کند و آرامش محیط را حفظ خواهد کرد.
از دیگر مزایای این صندلی می توان به قابلیت داخل همرو بودن آنها اشاره کرد بطوریکه هنگام شستشو و نظافت سالن غذاخوری، به راحتی می توان تعداد زیادی از صندلی ها را در گوشه ای جمع کرد که فضای کمی را اشغال کند. بدنه استیل و درپوش های پلاستیکی پایه ها مناع از نفوذ آب به داخل آن شده که مانع از زنگ زدگی پایه ها خواهد شد.

سلف سرویس و غذاخوری آموزشکده فنی و حرفه ای پسران قم، چطور تجهیز شد؟

استحکام بالای صندلی، قابلیت داخل هم شدن، رنگ بندی جذاب و زیبا، کیفیت بالای نشیمن و تکیه گاه ، تحمل وزن بالا، وزن مناسب برای جابجایی، خدمات پس از فروش خوب، گارانتی معتبر و قابلیت تعویض آسان کلیه قطعات صندلی در کنار میزهای غذاخوری تاشو شیدکو با قیمت مناسب و شرایط فروش ویژه ای که کارخانه شیدکو در نظر گرفت، سبب شد مدیریت دانشگاه فنی و حرفه ای استان قم، با صندلی رویال و میز های شیدکو در تجهیز سلف سرویس آموزشکده موافقت نماید. در ادامه باهم عکس های چیدمان زیبای محصولات شیدکو را در این سلف سرویس می بینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *