در صورت نیاز با کارشناسان شیدکو تماس بگیرید: 09129343342

چشــم انــداز شرکــت شیدکــو

شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو، یک مجموعه تولیدی – صنعتی ایرانی است که در حوزه طراحی و تولید تجهیزات آموزشی برای کلاس های درس و مراکز اداری فعالیت می کند. این شرکت با به کارگیری کادر مجرب و متخصص، حرفه ای و مسئولیت پذیر، در طول 4 دهه فعالیت خود توانسته است استانداردهای آموزشی ایران را در سطح استانداردهای آموزشی جهانی، ارتقا دهد. تمام اهداف مدیران شرکت شیدکو بر این قرار دارد که بتوانند استانداردهای آموزش جهانی را در محیط های آموزشی ایران اجرا نموده و فرآیند یادگیری – آموزش را لذت بخش تر سازند. بر همین اساس، رسالت ها و مأموریت های شرکت شیدکو بر چند اصل، استوار است.

شرکت شیدکو با سرلوحه قراردادن شعار سازمانی خود یعنی استمرار کیفیت عالی، طراحی کارآمد، در کنار قیمت مناسب با تلاش بی وقفه همواره در جهت کسب رضایتمندی اساتید محترم و معلمان عزیز، دانشجویان و دانش آموزان و کلیه عزیزانی که به نوعی با آموزش و تعلیم و محیط های آموزشی در ارتباط می باشند، می کوشد و در همین راستا، محصولاتی را طراحی و تولید نموده که در نوع خود، بی نظیر هستند.

همانطور که در قسمت قبل نیز گفتیم شرکت شیدکو همواره تلاش می کند که ماموریت سازمانی خود را به نحو احسنت انجام داده تا بتواند کیفیت آموزشی داخل کشور را به سمت استاندارد های آموزش جهانی برساند. شرکت شیدکو همواره به این می اندیشد که فراتر از حد دیدگاه و انتظار مشتریان و مصرف کنندگان عزیزش عمل نماید. (Exceed your vision )

ارزش های شیدکو

شرکت شیدکو، یک مجموعه ای است که تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند استانداردهای آموزشی را در تجهیزات خود به نحو مطلوب اجرا نماید. این شرکت و تمام فعالیت های آن، به روز بوده و با تکیه بر تجربه 40 ساله خود توانسته است سهم بسزایی در تجهیز کردن محیط های آموزشی داشته باشد.
در این شرکت، اعتقاد و باورهای رو به رشد برای تمام افراد وجود دارد؛ شایسته سالاری و توجه به رشد و ارتقای فردی و تیمی، موارد بسیار مهمی هستند که مدیران شیدکو برای آن برنامه ریزی های دقیقی را انجام داده اند. این مجموعه سعی دارد بتواند رضایتمندی مشتریان عزیز ایرانی را در کشور ایران جلب نماید.
از طرف دیگر، تمام تلاش این شرکت این است که با محصولات استاندارد و با کیفیت بتواند در بازارهای جهانی نیز به قله موفقیت دست یابد. بر همین مبنا، این شرکت، یک سری ارزش ها را برای خود معین نموده است که بر همان اساس عمل می کند.

مهم ترین ارزش های سازمانی شرکت شیدکو

 • حضور فعال در صنعت تجهیزات آموزشی کشور و ایفای نقش اساسی در پیشبرد و تحقق اهداف نظام آموزشی کشور
 • طراحی و تولید کارآمد ترین تجهیزات آموزشی متناسب با نیاز مراکز آموزشی و اداری کشور
 • استفاده از فناوری های نوین و روش های پیشرفته در فرآیند تولید تجهیزات آموزشی
 • تأکید بر خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری مستمر در کلیۀ فرآیندهای عملیاتی شرکت و تشویق کارکنان برای تلاش در تمام حوزه ها
 • استقرار و ارتقای مستمر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM مایکروسافت در واحد فروش و واحد خدمات پس از فروش، به منظور تأمین حداكثر رضایت مندی مشتریان
 • افزایش سطح رضایت مندی همه مصرف کنندگان، کارمندان و سهامداران
 • توجه ویژه به کارکنان و نیروهای انسانی شرکت به عنوان سرمایه های اصلی در موفقیت سازمان و حفظ كرامت و تأمين رضايت آنان
 • ارائه محصولات شیدکو با رعايت دو اصل کیفیت و نوآوری
 • ارتقای برنامه های مديريتی و تخصصی در حین اجرای کار و نظارت بر نحوه انجام امور
 • توسعه منابع انسانی، جذب نیروهای متخصص و كارآمد و آموزش كاركنان و توجه به نوآوری و خلاقیت فردی نیروهای سازمان
 • ایجاد تجربه ای لذت بخش از نوآوری و کیفیت در فرآیند یادگیری
 • تولید محصولی بی نقص و بادوام و با طراحی راحت و زیبا برای تمام محیط های آموزشی در سراسر کشور
 • ارائه محصولاتی فراتر از حد انتظار مشتریان عزیز

یکی از چشم‌ انداز‌های اصلی شرکت شیدکو، این است که محصولات شیدکو،روزی در کنار همه خانواده‌های ایرانی باشد.