3 مدل تخته وایت برد 100*200 شیدکو

فهرست مطالب

تابلو وایت برد تبدیل به جزئی جدا نشدنی از کلاس های درس دفاتر در شرکت ها، اداره ها و دفاتر کار خانگی شده اند. بدین منظور شرکت شیدکو که شرکتی با سابقه در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی از قبیل انواع تابلو های وایت برد و گرین برد، انواع ماژیک و مدل های مختلف صندلی دانشجویی می باشد، جهت پاسخ به تقاضای قشر تحصیل کرده جامعه که نیاز به مدل های مختلف تابلوهای وایت برد دارند، چهار مدل تابلوی مختلف کلاسیک، آلفا، تابا و دلتا را تولید و به بازار تجهیزات آموزشی ارائه کرده است. از بین این چهار مدل، در این مقاله به بررسی تابلوهای مدل کلاسیک، آلفا و تابا با سایز 100*200 می پردازیم، چرا که این سایز تابلو از پرکاربرد ترین و پر تقاضا ترین تابلوهای این شرکت می باشد.

مقایسه سه مدل تخته وایت برد 100*200 شیدکو

در این بخش به منظور سهولت مقایسه این سه مدل تابلو با یکدیگر، ویژگی های هر مدل تابلو به طور جداگانه مورد بررسی قرار گرفته اند:
1. تخته وایت برد 200*100 مدل کلاسیک
• این تابلو در شیدکو با ضخامت سه و نیم سانتی متر تولید می شود که دربین دیگر تابلوهای وایت برد بیشترین ضخامت را دارد.
• ضخامت بیشتر این مدل تابلو باعث سنگین تر شدن وزن آن شده است.
• سطح تابلوی کلاسیک دارای خاصیت مغناطیسی می باشد.
• طراحی زهوار تابلوی وایت برد کلاسیک، متنوع و منحصر به فرد است.

2. تخته وایت برد 200*100 مدل آلفا
• تابلوی آلفا با خاصیت مغناطیسی سطح تولید می شود.
• ضخامت تابلوی آلفا 2 سانتیمتر است.
• تابلوی آلفا دارای زهواری با داشتن محل مخفی کردن پیچ های نصب است.
• طراحی گوشه های تابلو متفاوت از دیگر تابلوها است.

3. تخته وایت برد 200*100 مدل تابا
• در شرکت شیدکو تابلوی وایت برد تابا با ضخامت 1 سانتی متر تولید می شود.
• تابلوی تابا دارای سطحی با خاصیت مغناطیسی است.
• این تابلو دارای گوشه های پلاستیکی برای مخفی کردن پیچ های نصب است.
• شکل و طرح گوشه ها متمایز از دیگر مدل تابلوها می باشد.

کاربردهای متفاوت

افزایش استفاده از تابلوهای وایت برد در مدارس، دانشگاه ها، کلاس ها، دفاتر کاری و ادارات باعث افزایش نیاز کاربران به این تابلوها و در نتیجه افزایش تولید تابلوهای وایت برد در مدل ها و ابعاد مختلف در شرکت شیدکو شده است. از آنجا که هر مدل تابلو ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود را دارد، کاربرد آن نیز با دیگر تابلو ها متفاوت خواهد بود.

کاربرد های پیشنهادی برای انواع وایت برد شیدکو

 تابلوی کلاسیک همانطور که در ویژگی های بالا اشاره شد، تابلو وایت برد کلاسیک در ابعاد 200*100 سانتیمتر، یکی از تابلوهای ضخیم تولید شده در شرکت شیدکو به شمار می آید. این تابلو بسیار محکم و کمی سنگین است. بنابراین اگر قصد استفاده از آن را در محیط کلاس ها و یا فضاهای اداری دارید، توصیه می شود آن را بر روی دیوار نصب کنید. این تابلو می تواند تا چندین سال در محیط نصب شده مورد استفاده قرار گیرد و ظاهر مدرن آن باعث زیبایی بخشی به محیط نیز خواهد شد.  تابلوی آلفا تابلوی آلفا که با ضخامت ۲ سانتیمتر در شرکت شیدکو تولید میشود. این تابلو می‌تواند هم در کلاس ها به عنوان تابلوی دوم مورد نیاز کلاس استفاده شود و هم در محیط های دیگری مانند اداره ها، راهروها و سالن های مراکز، راهروی بیمارستان و یا دفاتر کاری خانگی به صورت نصب شده بر روی دیوار یا نصب شده بر روی پایه وایت برد متحرک به کار برده شود.  تابلوی تابا تابلوی تابا که با ضخامت یک سانتی متر در شرکت شیدکو طراحی و تولید می شود، تابلویی بسیار سبک با قابلیت حمل آسان می باشد. تابلوی وایت برد مدل تابا می‌تواند به صورت نصب شده بر روی پایه وایت برد در بین کلاس ها یا اتاق ها به سهولت جابجا شود. از کاربردهای این تابلو می توان به استفاده در مرکز آموزشی آزاد مانند آموزشگاه های زبان، آموزشگاه کامپیوتر، مهد کودک ها، مدارس غیرانتفاعی و همچنین مدارس دولتی اشاره کرد. این تابلو مناسب برای قرار گرفتن در اتاق مدیران، کارخانه ها و اداره ها بصورت نصب شده بر روی دیوار و یا بصورت متحرک می باشد.

ویژگی های کلی سه مدل تابلو

• رویه تخته از جنس ورق گالوانیزه ی وایت برد بوده و به راحتی قابل استفاده توسط ماژیک وایت برد است.
• رنگ سطح تابلوها یکدست ویکنواخت است و صیقلی بودن سطح باعث حرکت راحت جوهر در هنگام نوشتن می شود.
• به دلیل نامتخلخل بودن سطح این سه مدل تابلو، نوشته های روی سطح توسط تخته پاکن کن مخصوص به آسانی بدون بر جا ماندن ردی از جوهر پاک می شوند.
• فریم آلومینیومی سه مدل تابلوی کلاسیک، آلفا و تابا ظاهری حرفه ای و مدرن به آنها می دهد.
• گوشه های پلاستیکی به عنوان ضربه گیر دراین تابلوها عمل میکنند.
• سایز 100*200 سانتی متر تابلوهای وایت برد یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین سایز تابلوها می باشد.
• طراحی قوی و کیفیت بالای متریال به کار رفته در این مدل تابلوها آنها را با دوام می کند.
• به دلیل مغناطیسی بودن سطح تابلوها، می توانید یادداشت ها، یاد آوری ها و عکس ها را با استفاده از آهنربا به سطح تابلو وصل کنید.
• این تابلوها، گزینه ای مقرون به صرفه و ایده آل برای دفاتر، مدارس، اتاق جلسات و حتی در خانه می باشند.

نحوه نگهداری از تابلوها

سطح تابلوهای وایت برد بسیار حساس است، به همین علت برای پاک کردن تابلو نباید از پاک کننده های خشن و زبر استفاده کرد. اگر سطح هر مدل تابلویی را بطور مرتب تمیز کنید و از باقی ماندن لکه های قدیمی و ماندگار جوهر بر روی تابلو اجتناب کنید، به افزایش طول عمر تابلو کمک می کنید. اگر بطور سهوی از ماژیک غیر وایت برد استفاده کردید، در حد امکان سعی کنید از محلول الکلی با غلظت بالا برای پاک کردن لکه های به جا مانده بر روی تابلو استفاده نکنید. اگر در استفاده از تابلوهای وایت برد نهایت دقت را بکار برید، می توانید از تابلوی وایت بردتان برای سالها استفاده کنید.

نکته ی پایانی

در شرکت شیدکو مدل های مختف تابلوهای وایت برد در سایز های متنوع تولید می شود. تیم تحقیق و توسعه ی این شرکت تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا تابلوهایی با کیفیت را تولید و به بازار تجهیزات آموزشی ارائه نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سه مدل تابلوی کلاسیک، آلفا و تابا و قطعی کردن خریدتان همین امروز با شماره های تماس شیدکو تماس بگیرید.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *